Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-5%


Seagate Exos X24 24TB SAS kõvaketas
942,88 € Algne hind oli: 942,88 €.899,00 €Current price is: 899,00 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (6)
Tootekood: 1429928
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Exos X24 | 24 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | SAS | Average latency 4.16 ms | Operating temperature (T-T) 10 – 60 °C | Weight 685 g
| Brand | SEAGATE |
|---|---|
| MPN | ST24000NM005H |
| Interface | SAS |
| Operating shock | 40 G |
| Laius | 101.8 mm |
| Kaal | 685 g |
| Kokkuvõte | Seagate Exos X24. HDD capacity: 24 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: SAS |
| Keskmine latentsusaeg | 4.16 ms |
| Ühikud saatekasti kohta | 20 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.735 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00165 |
| Üksuse kasti laius | 0.105 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.15 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.025 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Kategooria kood | HDC |
| Komponenti jaoks | PC |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Sügavus | 26.1 mm |
| HDD mahutavus | 24 TB |
| HDD perekonnanimi | Exos X24 |
| HDD liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| Kõrgus | 147 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 – 60 °C |
| Mudel | ST24000NM005H |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Pöörleva vibratsiooni (RV) andurid | Yes |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (kirjutamine) | 8.2 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 6.5 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 2.27 G |
| Mittetöötav šokk | 200 G |
| Energiatarve (loetud) | 9.8 W |
Seotud tooted
-
-12% 
Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (11)6,05 €Algne hind oli: 6,05 €.5,35 €Current price is: 5,35 €. -
Väljamüüdud 
Gembird HDD kinnitusraam 2.5″ → 5.25″
● Laost otsas2,44 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ must
● Laost otsas5,52 € -
-7% 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB3 läbipaistev
● Laos (1)4,34 €Algne hind oli: 4,34 €.4,05 €Current price is: 4,05 €. -
Väljamüüdud 
Gembird HDD raam 2.5 3.5
● Laost otsas0,63 € -

Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)5,69 €