Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Seagate Exos X24 24TB kõvaketas
929,57 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1444957
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Exos X24 | 24 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | Serial ATA | Operating temperature (T-T) 10 – 60 °C | Weight 685 g
| Brand | SEAGATE |
|---|---|
| MPN | ST24000NM002H |
| Interface | Serial ATA |
| Operating shock | 40 G |
| Laius | 101.8 mm |
| Kaal | 685 g |
| Kokkuvõte | Seagate Exos X24. HDD capacity: 24 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00045 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.15 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.03 |
| Kategooria kood | HES |
| Komponenti jaoks | PC |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Sügavus | 147 mm |
| Toote netokaal | 0.685 |
| HDD keskmine edastuskiirus | 285 MB/s |
| HDD mahutavus | 24 TB |
| HDD perekonnanimi | Exos X24 |
| HDD liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| HDD pidev edastuskiirus | 272 MiB/s |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 – 60 °C |
| Mudel | ST24000NM002H |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (kirjutamine) | 7.1 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 6.3 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 2.27 G |
| Mittetöötav šokk | 200 G |
| Energiatarve (loetud) | 8.9 W |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird HDD raam 2.5 3.5
● Laost otsas0,63 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laost otsas5,98 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ punane
● Laos (30)5,52 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB 3.0
● Laost otsas5,87 € -

Axagon HDD korpus 2.5″ USB 3.2
● Laos (7)5,69 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ hall
● Laost otsas5,98 €