Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Seagate Exos X24 20TB kõvaketas
747,49 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1418334
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Exos X24 | 20 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | Serial ATA III | Average latency 4.16 ms | Operating temperature (T-T) 10 – 60 °C | Weight 685 g
| Brand | SEAGATE |
|---|---|
| MPN | ST20000NM001H |
| Interface | Serial ATA III |
| Operating shock | 40 G |
| Laius | 101.8 mm |
| Kaal | 685 g |
| Kokkuvõte | Seagate Exos X24. HDD capacity: 20 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA III |
| Keskmine latentsusaeg | 4.16 ms |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.685 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000435 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.145 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.03 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Kategooria kood | HES |
| Komponenti jaoks | PC |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Sügavus | 147 mm |
| Toote netokaal | 0.685 |
| HDD keskmine edastuskiirus | 285 MB/s |
| HDD mahutavus | 20 TB |
| HDD perekonnanimi | Exos X24 |
| HDD liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| HDD pidev edastuskiirus | 272 MiB/s |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 – 60 °C |
| Töövibratsioon | 2.27 G |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Pöörleva vibratsiooni (RV) andurid | Yes |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (kirjutamine) | 7.1 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 6.3 W |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
| Mittetöötav šokk | 200 G |
| Energiatarve (loetud) | 8.9 W |
Seotud tooted
-

Dell HDD täitepaneel 2.5
● Laos (4)1,00 € -

Be Quiet HDD raam BGA05
● Laos (30)4,62 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ hõbedane
● Laos (21)5,52 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB 3.0
● Laost otsas5,87 € -
-7% 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB3 läbipaistev
● Laos (1)4,34 €Algne hind oli: 4,34 €.4,05 €Current price is: 4,05 €. -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ hall
● Laost otsas5,98 €