Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-8%


Seagate Exos M 30TB kõvaketas
1 083,74 € Algne hind oli: 1 083,74 €.999,00 €Current price is: 999,00 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (21)
Tootekood: 1444621
Kategooria: Kõvakettad ja välised kettad
Seagate Exos M 30TB (ST30000NM004K) | 30 TB | 7200 RPM | Buffer 512 MB | 3.5 ” | Serial ATA | Hot-swap Yes | Average latency 4.16 ms | Operating temperature (T-T) 10 – 60 °C | Weight 695 g
| Brand | SEAGATE |
|---|---|
| MPN | ST30000NM004K |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | Serial ATA |
| Operating shock | 30 G |
| Laius | 101.8 mm |
| Kaal | 695 g |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Seagate Exos M. HDD capacity: 30 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA |
| Keskmine latentsusaeg | 4.16 ms |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.69 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003806 |
| Üksuse kasti laius | 0.025 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.105 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.145 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Kategooria kood | HES |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Salvestusdraivi puhvri suurus | 512 MB |
| Sügavus | 147 mm |
| Toote netokaal | 0.695 |
| HDD keskmine edastuskiirus | 275 MB/s |
| HDD mahutavus | 30 TB |
| HDD liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| HDD suurus | 3.5" |
| HDD kiirus | 7200 RPM |
| HDD pidev edastuskiirus | 262 MiB/s |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 – 60 °C |
| Mudel | ST30000NM004K |
| Mudeli nimi | Seagate Exos M 30TB (ST30000NM004K) |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2500000 h |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 6.9 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 2.27 G |
| Mittetöötav šokk | 200 G |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ sinine
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB 3.0
● Laost otsas5,87 € -

Gembird HDD korpus 2.5″ USB 2.0
● Laos (27)3,12 € -
Väljamüüdud 
Gembird HDD korpus 2.5″ kuldne
● Laost otsas5,98 € -
-7% 
Gembird HDD korpus 2.5″ USB3 läbipaistev
● Laos (1)4,34 €Algne hind oli: 4,34 €.4,05 €Current price is: 4,05 €. -

Dell HDD täitepaneel 2.5
● Laos (4)1,00 €