Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Sapphire Radeon RX 9070 XT 16GB graafikakaart
679,73 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1455572
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
AMD | Graphics processor Radeon RX 9070 XT | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 256 bit | PCI Express x16 5.0 | 2xHDMI | 2xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | SAPPHIRE |
|---|---|
| MPN | 11348-10-20G |
| CUDA | No |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| AMD FreeSync | Yes |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| Illumination | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| AI kiirendid | 128 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.009288 |
| Üksuse kasti laius | 0.24 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.43 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.09 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Klambri kõrgus | Full-Height (FH) |
| Kategooria kood | VGP |
| Arvutage ühikud | 64 |
| Vooprotsessorid | 4096 |
| Toote värv | Crimson |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustehnoloogia | Sapphire Tri-X |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 65.7 mm |
| Andmeedastuskiirus | 20 Gbit/s |
| Lõpmatu vahemälu | 64 MB |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 1.9 |
| DisplayPort versioon | 2.1a |
| DisplayPortide kogus | 2 |
| Vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 9070 XT |
| Graafikaprotsessorite perekond | AMD |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 128.5 mm |
| Pikkus | 330.8 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 850 W |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 3060 MHz |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Kiirte kiirendid | 64 |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Valgustuse värv | Multi |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Piltide arv | 3.2 |
| Miinimum RAM | 8192 MB |
| Mälu andmesiin | 256 bit |
Seotud tooted
-

Kaabel EcoFlow Power Hub Solar Charge (6m/20 jalga)
● Laos (2)82,93 € -

Petoneer PF007 Nutri Vision nutri toidu jaotur kaameraga
● Laos (45)79,27 € -

Orico Hub USB 4x USB 3.0, 5 Gbps, 0.15m (Must)
● Laos (106)6,10 € -
Väljamüüdud 
Docking Station Blitzwolf BW-TH5 10in1 USB-C (hõbe)
● Laost otsas17,89 € -

Shellly Switch Frame Triple (Valge)
● Laos (36)9,35 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.0 – musta värvi
● Laos (167)4,07 €