Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Sapphire Radeon RX 9070 16GB graafikakaart
555,61 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (4)
Tootekood: 1432117
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
AMD | Graphics processor Radeon RX 9070 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 256 bit | PCI Express x16 5.0 | 2xHDMI | 2xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | SAPPHIRE |
|---|---|
| MPN | 11349-03-20G |
| CUDA | No |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| AMD FreeSync | Yes |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| AI kiirendid | 112 |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.48 |
| Ühik arvutatud maht | 0.006888 |
| Üksuse kasti laius | 0.195 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.37 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.08 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Soojuslik disainivõimsus (TDP) | 220 W |
| Kategooria kood | VGP |
| Täiendavad toitepistikud | 2x 8-pin |
| Arvutage ühikud | 56 |
| Vooprotsessorid | 3584 |
| Toote värv | Black |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustehnoloogia | Sapphire Dual-X |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 51.5 mm |
| Andmeedastuskiirus | 20 Gbit/s |
| Lõpmatu vahemälu | 64 MB |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 0.7 |
| DisplayPort versioon | 2.1a |
| DisplayPortide kogus | 2 |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 9070 |
| Graafikaprotsessorite perekond | AMD |
| Ventilaatorite kogus | 2 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Kõrgus | 120.2 mm |
| Pikkus | 280 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 650 W |
| Mudel | 11349-03-20G |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 2520 MHz |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Kiirte kiirendid | 56 |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Piltide arv | 2.5 |
| Miinimum RAM | 8192 MB |
| Mälu andmesiin | 256 bit |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
MINI PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 32GB RAM + 1TB Musta
● Laost otsas614,63 € -

Orico Hub USB-A kuni 7xUSB-A 3.0 – must
● Laos (167)9,76 € -
Väljamüüdud 
Kaabel EcoFlow Power Kits akude ühendamiseks EcoFlow Power Kits HUB-iga, 2,5 m
● Laost otsas118,70 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.0 – musta värvi
● Laos (167)4,07 € -

Petoneer PF007 Nutri Vision nutri toidu jaotur kaameraga
● Laos (45)79,27 € -

Seinakohandaja INVZI GanHub 3x USB-C, 140W, EL/UK/AU/US (must)
● Laos (7)37,40 €