Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Sapphire Radeon RX 9070 16GB graafikakaart
613,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1430702
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
Colour Black/White | Round | Smartphone/tablet remote support Yes | Wet mopping Yes | Dust capacity (vacuum cleaner) 0.325 L | Water tank capacity 0.072 L | Programming function Yes | Automatic base station return Yes | Noise level 60.4 dB | Battery Lithium-Ion (Li-Ion) | Runtime 190 min | Height 97.9 mm
| Brand | ROBOROCK |
|---|---|
| MPN | QRCS02-00 |
| Shape | Round |
| Programming function | Yes |
| Runtime | 190 min |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Laius | 352 mm |
| Märg moppimine | Yes |
| Kaal | 12.8 kg |
| Veepaagi maht | 0.072 L |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Tugijaama mõõtmed (L × S × K) | |
| Tugijaam | Yes |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Aku tööiga | 214 m² |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 21 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1428 |
| Üksuse kasti laius | 0.5 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.56 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.51 |
| Harja tüüp | Roller brush |
| Kategooria kood | VCR |
| Puhastuslapp | Yes |
| Toote värv | Black, White |
| Sügavus | 347 mm |
| Tolmumahuti tüüp | Bagless |
| Tolmukogus (alus) | 2.7 L |
| Tolmuimeja mahutavus | 0.325 L |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Servatuvastus | Yes |
| Kõrgus | 97.9 mm |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudel | QRCS02-00 |
| Mudeli nimi | Qrevo Curv 5A1 |
| Pakendi kõrgus | 534 mm |
| Pakendi sügavus | 552 mm |
| Pakendi laius | 507 mm |
| Müratase | 60.4 dB |
| Paki kaal | 17.3 kg |
| Integreeritud andurid | Camera, Laser |
| Energiatarve (tüüpiline) | 66 W |
| Navigeerimise tüüp | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
Seotud tooted
-

Orico Hub 7xUSB 3.0 (must)
● Laos (209)13,82 € -

Shellly Switch Frame Triple (Valge)
● Laos (36)9,35 € -
Väljamüüdud 
Baseus MagPro II Ultra-Thin telefonijahuti (must)
● Laost otsas37,97 € -

Kaabel EcoFlow Power Hub Solar Charge (6m/20 jalga)
● Laos (2)82,93 € -

Orico Hub 4in1 USB A3.0x4 (must)
● Laos (11)4,88 € -

Shellly Switch Frame Triple (Must)
● Laos (28)8,94 €