Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

SanDisk Extreme Pro 4TB väline SSD
851,63 € Algne hind oli: 851,63 €.833,97 €Current price is: 833,97 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1432804
Kategooriad: IT, SSD kettad
4000 GB | Write speed 3700 MB/s | Read speed 3800 MB/s | Yes | USB4 Gen 3×2 | Housing material Aluminium,Silicone | Colour Black,Orange | Operating temperature (T-T) 5 – 45 °C | Weight 170 g
| Brand | SANDISK |
|---|---|
| MPN | SDSSDE82-4T00-G25 |
| Kirjutamise kiirus | 3700 MB/s |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Laius | 68.6 mm |
| Kaal | 170 g |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| USB versioon | USB4 Gen 3×2 |
| USB-pistik | USB Type-C |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.284 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001311 |
| Üksuse kasti laius | 0.13 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.17 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.04 |
| Thunderbolti versioon | 4 |
| Thunderbolt tehnoloogia | Yes |
| Kaablid kaasas | USB Type-C to USB Type-C |
| Kategooria kood | SSX |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -20 – 85 °C |
| Toote värv | Black, Orange |
| Lugemiskiirus | 3800 MB/s |
| Kaitsefunktsioonid | Spill resistant, Splash proof, Water resistant |
| Sügavus | 139.9 mm |
| Andmeedastuskiirus | 40 Gbit/s |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Kõrgus | 11.9 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium, Silicone |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 – 45 °C |
| Mudel | SDSSDE82-4T00-G25 |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Pakendi kõrgus | 137 mm |
| Pakendi sügavus | 32 mm |
| Pakendi laius | 101.6 mm |
Seotud tooted
-
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280
● Laos (16)8,95 €Algne hind oli: 8,95 €.7,92 €Current price is: 7,92 €. -

Mini PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (316)456,10 € -

Axagon M.2 NVMe adapter
● Laos (13)5,69 € -

Gembird USB SATA adapter 2.5″ HDD SSD
● Laos (6)6,03 € -

Mini PC GMKtec M2 Pro S Intel i7-1185G7 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (113)495,93 € -
-21% 
Axagon M.2 NVMe adapter PCEM2-S
● Laos (30)9,07 €Algne hind oli: 9,07 €.7,14 €Current price is: 7,14 €.