Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

SanDisk Extreme Pro 4TB väline SSD USB-C
740,54 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (2)
Tootekood: 1393940
Kategooriad: IT, SSD kettad
4000 GB | Write speed 2000 MB/s | Read speed 2000 MB/s | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | Housing material Silicone | Colour Black,Orange | Password protection Yes | Operating temperature (T-T) 0 – 45 °C
| Brand | SANDISK |
|---|---|
| MPN | SDSSDE81-4T00-G25 |
| Wi-Fi | No |
| Operating shock | 1500 G |
| Kirjutamise kiirus | 2000 MB/s |
| Laius | 57.3 mm |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-pistik | USB Type-C |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.183 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000627 |
| Üksuse kasti laius | 0.035 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.14 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.1 |
| Thunderbolt tehnoloogia | No |
| Kaablid kaasas | USB Type-C to USB Type-C |
| Kategooria kood | SSX |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -20 – 85 °C |
| Toote värv | Black, Orange |
| Lugemiskiirus | 2000 MB/s |
| Kaitsefunktsioonid | Dust resistant, Water resistant |
| Sügavus | 110.3 mm |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717070 |
| Kõrgus | 10.2 mm |
| Korpuse materjal | Silicone |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 45 °C |
| Mudel | SDSSDE81-4T00-G25 |
| Paroolikaitse | Yes |
| Töövibratsioon | 5 G |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
Seotud tooted
-

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (7)337,40 € -

Gembird M.2 SSD adapter PCIe
● Laos (20)4,30 € -
-21% 
Axagon M.2 NVMe adapter PCEM2-S
● Laos (30)9,07 €Algne hind oli: 9,07 €.7,14 €Current price is: 7,14 €. -
-12% 
Axagon SSD adapter NVMe / SATA M.2
● Laos (13)7,50 €Algne hind oli: 7,50 €.6,63 €Current price is: 6,63 €. -

Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD09
● Laos (4)8,47 € -

Mini PC GMKtec M2 Pro S Intel i7-1185G7 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (113)495,93 €