Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-3%


SanDisk Extreme 4TB väline SSD
740,54 € Algne hind oli: 740,54 €.720,98 €Current price is: 720,98 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (30)
Tootekood: 1393634
Kategooriad: IT, SSD kettad
4000 GB | NVMe Yes | Write speed 1000 MB/s | Read speed 1050 MB/s | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | Colour Black | Password protection Yes | Operating temperature (T-T) 0 – 45 °C
| Brand | SANDISK |
|---|---|
| MPN | SDSSDE61-4T00-G25 |
| NVMe | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Operating shock | 1500 G |
| Kirjutamise kiirus | 1000 MB/s |
| Laius | 52.4 mm |
| Kokkuvõte | SanDisk Extreme Portable. SSD capacity: 4 TB. USB connector: USB Type-C, USB version: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Read speed: 1050 MB/s, Write speed: 1000 MB/s. Password protection. Product colour: Black |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-pistik | USB Type-C |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.126 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00039 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.13 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.03 |
| Thunderbolt tehnoloogia | No |
| Kaablid kaasas | USB Type-C to USB Type-A, USB Type-C to USB Type-C |
| Kategooria kood | SSX |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -20 – 85 °C |
| Toote värv | Black |
| Lugemiskiirus | 1050 MB/s |
| Kaitsefunktsioonid | Dust resistant, Water resistant |
| Sügavus | 8.95 mm |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717070 |
| Kõrgus | 100.5 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 45 °C |
| Mudel | SDSSDE61-4T00-G25 |
| Paroolikaitse | Yes |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
Seotud tooted
-

Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD09
● Laos (4)8,47 € -

Mini PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (316)456,10 € -

Gembird USB SATA adapter 2.5″ HDD SSD
● Laos (6)6,03 € -
-12% 
Axagon SSD adapter NVMe / SATA M.2
● Laos (13)7,50 €Algne hind oli: 7,50 €.6,63 €Current price is: 6,63 €. -

BlitzWolf BW-SSD4 magnetiline SSD 256GB
● Laos (5)63,41 € -

Axagon M.2 NVMe adapter
● Laos (13)5,69 €