Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

SanDisk Blue SN5100 2TB NVMe SSD
357,50 €
Tarne
SSD series Blue SN5100 | POWERED BY SANDISK | 2000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | Component for PC/Laptop | M.2 SSD size 2280 (22 x 80 mm) | Write speed 6700 MB/s | Read speed 7100 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 1750000 h | 900xTBW rating | Weight 5.7 g | Operating temperature (T-T) 0 – 85 °C
| Brand | SANDISK |
|---|---|
| MPN | WDS200T5B0E-00CPE0 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| Operating shock | 1500 G |
| SSD series | Blue SN5100 |
| Kirjutamise kiirus | 6700 MB/s |
| Täiendav mudeli nimi | POWERED BY SANDISK |
| Laius | 22 mm |
| Kaal | 5.7 g |
| Kokkuvõte | Western Digital 2TB WD Blue® SN5100 NVMe™ SSD. SSD capacity: 2 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 7100 MB/s, Write speed: 6700 MB/s, Component for: PC/Laptop |
| Keskmine energiatarve (loetud) | 4.1 W |
| Keskmine energiatarve (kirjutamine) | 4.1 W |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.03 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0001463 |
| TBW reiting | 900 |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC/Laptop |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 7100 MB/s |
| Pakendi tüüp | Box |
| Sügavus | 80 mm |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 2 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Kõrgus | 2.38 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Mudel | WD Blue SN5100 NVMe SSD POWERED BY SANDISK 2 TB |
| Pakendi kõrgus | 126 mm |
| Pakendi sügavus | 21 mm |
| Töövibratsioon | 5 G |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 1000000 IOPS |
| Mälu tüüp | QLC 3D NAND |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 1750000 h |
| Turvaalgoritmid | TCG Pyrite |
| Pakendi laius | 101.6 mm |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 1300000 IOPS |
| Paki kaal | 49 g |
| Mittetöötav vibratsioon | 4.9 G |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
Seotud tooted
-
-11% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ 5.25″
● Laos (7)3,02 €Algne hind oli: 3,02 €.2,68 €Current price is: 2,68 €. -
Väljamüüdud 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 6mm
● Laost otsas2,90 €Algne hind oli: 2,90 €.2,57 €Current price is: 2,57 €. -

Mini PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (316)456,10 € -

Mini PC GMKtec G3 PLUS Intel N150 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (2)287,80 € -
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
● Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €. -

Mini PC GMKtec M2 Pro S Intel i7-1185G7 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (113)495,93 €