Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

SanDisk Blue SN5000 4TB NVMe SSD
684,61 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1427711
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series Blue SN5000 | 4000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | Component for PC/Laptop | M.2 SSD size 2280 (22 x 80 mm) | 600xTBW rating | Weight 5.7 g | Operating temperature (T-T) 0 – 85 °C
| Brand | SANDISK |
|---|---|
| MPN | WDS400T4B0E |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| PCI Express CEM revision | 4.0 |
| Sequential read speed (AS SSD) | 5500 MB/s |
| Sequential write speed (AS SSD) | 5000 MB/s |
| SSD series | Blue SN5000 |
| Laius | 22 mm |
| Kaal | 5.7 g |
| Kokkuvõte | Western Digital WD Blue SN5000 NVMe. SSD capacity: 4 TB, SSD form factor: M.2, Component for: PC/Laptop |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.057 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003619 |
| Üksuse kasti laius | 0.105 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.13 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.025 |
| TBW reiting | 600 |
| Sihttöökoormus | Mixed Use (MU) |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC/Laptop |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Sügavus | 80 mm |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Kõrgus | 2.3 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 690000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 900000 IOPS |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
| M.2 võtme ID | M |
Seotud tooted
-
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
● Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €. -

Mini PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (316)456,10 € -
Väljamüüdud 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ → 3.5″
● Laost otsas2,42 € -
-11% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ 5.25″
● Laos (7)3,02 €Algne hind oli: 3,02 €.2,68 €Current price is: 2,68 €. -
-12% 
Axagon SSD adapter NVMe / SATA M.2
● Laos (13)7,50 €Algne hind oli: 7,50 €.6,63 €Current price is: 6,63 €. -

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (7)337,40 €