Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

SanDisk Black SN850X 2TB NVMe SSD radiaatoriga
494,42 € Algne hind oli: 494,42 €.160,00 €Current price is: 160,00 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1423672
Kategooria: Õhupuhastid ja sisekliima
SSD series Black SN850X | POWERED BY SANDISK | 2000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | Component for PC | Write speed 6600 MB/s | Read speed 7300 MB/s | 1200xTBW rating | Weight 24 g | Operating temperature (T-T) 0 – 85 °C
| Brand | SANDISK |
|---|---|
| MPN | WDS200T2XHE |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD series | Black SN850X |
| Kirjutamise kiirus | 6600 MB/s |
| Täiendav mudeli nimi | POWERED BY SANDISK |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10/Windows 11/Windows 8.1 |
| Laius | 23.4 mm |
| Kaal | 24 g |
| Kokkuvõte | SanDisk Black WD_BLACK™ SN850X NVMe™ SSD POWERED BY 2 TB, [With Heatsink]. SSD capacity: 2 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 7300 MB/s, Write speed: 6600 MB/s, Component for: PC |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.08 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003902 |
| Üksuse kasti laius | 0.105 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.13 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.02 |
| TBW reiting | 1200 |
| Kategooria kood | SSU |
| Ühilduvad tooted | PlayStation 5 |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 7300 MB/s |
| Sügavus | 80 mm |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 2 TB |
| Riistvaraline krüptimine | No |
| Kõrgus | 8.8 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Maksimaalne töötemperatuur | 85 °C |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 1200000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 1100000 IOPS |
| Minimaalne töötemperatuur | 0 °C |
Seotud tooted
-

Darkflash DK431 Mesh arvutikorpus (must) + 4 ARGB ventilaatorit
● Laos (403)45,53 € -

Darkflash DK431 klaarkorpus (must) + 4 RGB ventilaatorit
● Laos (123)55,28 € -

Arvuti ventilaatori juhtimiskarp Darkflash RC2 RGB PWM + kaugjuhtimispult (must)
● Laos (91)13,01 € -
Väljamüüdud 
Arvutikorpus Darkflash DS900 (valge) + 7 ARGB ventilaatorit
● Laost otsas79,27 € -
Väljamüüdud 
Arvuti ventilaator Darkflash CL12 LED (120×120)
● Laost otsas4,88 € -

Arvutiventilaatori komplekt ARGB Darkflash DR12 Pro 5in1 120×120 (must)
● Laos (96)27,64 €