Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

SanDisk Black SN850X 2TB NVMe SSD
479,22 € Algne hind oli: 479,22 €.230,00 €Current price is: 230,00 €.
Tarne
SSD series Black SN850X | POWERED BY SANDISK | 2000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | Component for PC | Write speed 6600 MB/s | Read speed 7300 MB/s | 1200xTBW rating | Weight 7.5 g | Operating temperature (T-T) 0 – 85 °C
| Brand | SANDISK |
|---|---|
| MPN | WDS200T2X0E |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD series | Black SN850X |
| Kirjutamise kiirus | 6600 MB/s |
| Täiendav mudeli nimi | POWERED BY SANDISK |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10/Windows 11/Windows 8.1 |
| Laius | 22 mm |
| Kaal | 7.5 g |
| Kokkuvõte | SanDisk Black WD_BLACK™ SN850X NVMe™ SSD POWERED BY 2 TB. SSD capacity: 2 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 7300 MB/s, Write speed: 6600 MB/s, Component for: PC |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.065 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003902 |
| Üksuse kasti laius | 0.105 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.13 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.02 |
| TBW reiting | 1200 |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 7300 MB/s |
| Sügavus | 80 mm |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 2 TB |
| Riistvaraline krüptimine | No |
| Kõrgus | 2.38 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Mudel | WD_BLACK SN850X NVMe SSD POWERED BY SANDISK 2 TB |
| Maksimaalne töötemperatuur | 85 °C |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 1200000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 1100000 IOPS |
| Minimaalne töötemperatuur | 0 °C |
Seotud tooted
-
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €. -

Mini PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (316)456,10 € -
-21% 
Axagon M.2 NVMe adapter PCEM2-S
● Laos (30)9,07 €Algne hind oli: 9,07 €.7,14 €Current price is: 7,14 €. -

Axagon SSD kinnitus 2×2.5″ 3.5″
● Laos (5)2,42 € -
Väljamüüdud 
Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD12
● Laost otsas8,47 € -

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (7)337,40 €