Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

SanDisk Black SN850P 8TB NVMe SSD
688,72 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1434520
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series Black SN850P | 8000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | Component for PC | Write speed 6600 MB/s | Read speed 72000 MB/s | 4800xTBW rating | Weight 30.4 g | Operating temperature (T-T) 0 – 85 °C
| Brand | SANDISK |
|---|---|
| MPN | WDBBYV0080BNC-WRSN |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD series | Black SN850P |
| Kirjutamise kiirus | 6600 MB/s |
| Laius | 24.6 mm |
| Kaal | 30.4 g |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | SanDisk SN850P. SSD capacity: 8 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 72000 MB/s, Write speed: 6600 MB/s, Component for: PC |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.08 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003668 |
| TBW reiting | 4800 |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 72000 MB/s |
| Sügavus | 80 mm |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 8 TB |
| Kõrgus | 9.89 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Maksimaalne töötemperatuur | 85 °C |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 1200000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 1200000 IOPS |
| Minimaalne töötemperatuur | 0 °C |
Seotud tooted
-
-13% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 10mm
● Laos (7)3,15 €Algne hind oli: 3,15 €.2,73 €Current price is: 2,73 €. -

Mini PC GMKtec M2 Pro S Intel i7-1185G7 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (113)495,93 € -

Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD09
● Laos (4)8,47 € -

Axagon SSD kinnitus 2×2.5″ 3.5″
● Laos (5)2,42 € -

Gembird M.2 SSD adapter PCIe
● Laos (20)4,30 € -

Mini PC GMKtec G3 PLUS Intel N150 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (2)287,80 €