Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

SanDisk Black SN8100 2TB NVMe SSD
507,53 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1437020
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series Black SN8100 | POWERED BY SANDISK | 2000 GB | M.2 | PCI Express 5.0 | NVMe Yes | Component for PC/Laptop | M.2 SSD size 2280 (22 x 80 mm) | 2400xTBW rating | Weight 7.5 g | Operating temperature (T-T) 0 – 85 °C
| Brand | SANDISK |
|---|---|
| MPN | WDS200T1X0M |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Yes |
| Sequential read speed (AS SSD) | 14900 MB/s |
| Sequential write speed (AS SSD) | 14000 MB/s |
| SSD series | Black SN8100 |
| Täiendav mudeli nimi | POWERED BY SANDISK |
| Laius | 80 mm |
| Kaal | 7.5 g |
| Kokkuvõte | SanDisk Black WD_BLACK™ SN8100 NVMe™ SSD POWERED BY 2 TB. SSD capacity: 2 TB, SSD form factor: M.2, Component for: PC/Laptop |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.06 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003542 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.02 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.13 |
| TBW reiting | 2400 |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC/Laptop |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Sügavus | 22 mm |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 2 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Kõrgus | 2.2 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Mudel | WD_BLACK SN8100 NVMe SSD POWERED BY SANDISK 2 TB |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 2300000 IOPS |
| Mälu tüüp | TLC 3D NAND |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 2400000 IOPS |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
| M.2 võtme ID | M |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD12
● Laost otsas8,47 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 36mm
● Laos (29)9,32 €Algne hind oli: 9,32 €.8,24 €Current price is: 8,24 €. -
-7% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ hall
● Laos (8)2,18 €Algne hind oli: 2,18 €.2,03 €Current price is: 2,03 €. -
-21% 
Axagon M.2 NVMe adapter PCEM2-S
● Laos (30)9,07 €Algne hind oli: 9,07 €.7,14 €Current price is: 7,14 €. -
Väljamüüdud 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ → 3.5″
● Laost otsas2,42 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €.