Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

SanDisk Black SN7100 4TB NVMe SSD
745,47 € Algne hind oli: 745,47 €.520,00 €Current price is: 520,00 €.
Tarne
SSD series Black SN7100 | POWERED BY SANDISK | 4000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | Component for PC | M.2 SSD size 2280 (22 x 80 mm) | Write speed 6700 MB/s | Read speed 7000 MB/s | Weight 5.8 g | Operating temperature (T-T) 0 – 85 °C
| Brand | SANDISK |
|---|---|
| MPN | WDS400T4X0E-00CJA0 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD series | Black SN7100 |
| Kirjutamise kiirus | 6700 MB/s |
| Täiendav mudeli nimi | POWERED BY SANDISK |
| Laius | 22 mm |
| Kaal | 5.8 g |
| Kokkuvõte | SanDisk Black WD_BLACK™ SN7100 NVMe™ SSD POWERED BY 4 TB. SSD capacity: 4 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 7000 MB/s, Write speed: 6700 MB/s, Component for: PC |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.06 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0004445 |
| Üksuse kasti laius | 0.103 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.125 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.02 |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 7000 MB/s |
| Sügavus | 80 mm |
| Kirjeldus | WD_BLACK SN7100 NVMe SSD POWERED BY SANDISK 4 TB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Kõrgus | 1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Mudel | WD_BLACK SN7100 NVMe SSD POWERED BY SANDISK 4 TB |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 900000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 1350000 IOPS |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
Seotud tooted
-
-8% 
Axagon PCIe M.2/NVMe adapter koos jahutusega PCEM2-XS
● Laos (16)9,68 €Algne hind oli: 9,68 €.8,92 €Current price is: 8,92 €. -

Axagon M.2 NVMe adapter
● Laos (13)5,69 € -

Gembird M.2 SSD adapter PCIe
● Laos (20)4,30 € -
Väljamüüdud 
Gembird M.2 SSD korpus USB3
● Laost otsas7,77 € -

Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD09
● Laos (4)8,47 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 36mm
● Laos (29)9,32 €Algne hind oli: 9,32 €.8,24 €Current price is: 8,24 €.