Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

SanDisk Black SN7100 2TB NVMe SSD
380,34 € Algne hind oli: 380,34 €.230,00 €Current price is: 230,00 €.
Tarne
SSD series Black SN7100 | POWERED BY SANDISK | 2000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | Component for PC/Game console | M.2 SSD size 2280 (22 x 80 mm) | Write speed 6900 MB/s | Read speed 7250 MB/s | Weight 5.8 g | Operating temperature (T-T) 0 – 85 °C
| Brand | SANDISK |
|---|---|
| MPN | WDS200T4X0E |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD series | Black SN7100 |
| Kirjutamise kiirus | 6900 MB/s |
| Täiendav mudeli nimi | POWERED BY SANDISK |
| Laius | 22 mm |
| Kaal | 5.8 g |
| Kokkuvõte | SanDisk Black WD_BLACK™ SN7100 NVMe™ SSD POWERED BY 2 TB. SSD capacity: 2 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 7250 MB/s, Write speed: 6900 MB/s, Component for: PC/Game console |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.06 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003902 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.12 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.02 |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC/Game console |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 7250 MB/s |
| Sügavus | 80 mm |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 2 TB |
| Kõrgus | 1 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Mudel | WD_BLACK SN7100 NVMe SSD POWERED BY SANDISK 2 TB |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 1000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 1400 IOPS |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
Seotud tooted
-
-8% 
Axagon PCIe M.2/NVMe adapter koos jahutusega PCEM2-XS
● Laos (16)9,68 €Algne hind oli: 9,68 €.8,92 €Current price is: 8,92 €. -

Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD09
● Laos (4)8,47 € -

Mini PC GMKtec G3 PLUS Intel N150 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (2)287,80 € -

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 8GB RAM + 256GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (102)257,72 € -
Väljamüüdud 
Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD12
● Laost otsas8,47 € -
-21% 
Axagon M.2 NVMe adapter PCEM2-S
● Laos (30)9,07 €Algne hind oli: 9,07 €.7,14 €Current price is: 7,14 €.