Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

SanDisk | CompactFlash mälukaart 960GB | SDCFEA-960G-GN4NN
905,92 € Algne hind oli: 905,92 €.766,79 €Current price is: 766,79 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
960 GB | Type CFexpress Type A | Read speed 1800 MB/s | Write speed 1650 MB/s | Interface PCI Express Gen 4.0 | Colour Black/Metallic | IP Code IP57 | Operating temperature (T-T) -12 – 72 °C | Width 28 mm | Depth 20 mm | Height 2.8 mm | Weight 3.67 g
| Brand | SANDISK |
|---|---|
| MPN | SDCFEA-960G-GN4NN |
| Interface | PCI Express Gen 4.0 |
| Kirjutamise kiirus | 1650 MB/s |
| Laius | 28 mm |
| Kaal | 3.67 g |
| Video jõudluse garantii (VPG) | |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.04 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003168 |
| Mahutavus | 960 GB |
| Kategooria kood | MFL |
| Toote värv | Black, Metallic |
| Lugemiskiirus | 1800 MB/s |
| Kaitsefunktsioonid | Drop proof, Dust resistant, Water resistant |
| Sügavus | 20 mm |
| Flash-kaardi tüüp | CFexpress Type A |
| Kõrgus | 2.8 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | -12 – 72 °C |
Seotud tooted
-

Baseus Glitteri läbipaistev kaitseümbris ja karastatud klaasi komplekt iPhone 14 Pro jaoks (sinine)
● Laos (37)2,03 € -

Baseus Crystal Series korpus iPhone 14 Plus jaoks + karastatud klaas
● Laos (67)2,03 € -

Joyroom JR-14Q3 kate Apple iPhone 14 Plus 6.7″ (must)
● Laos (78)4,88 € -
Väljamüüdud 
Baseus 0.3mm Täisekraan ja Täisklaas Karastatud Klaas (1tk pakis) iPhone XR/11 6.1 tolli jaoks
● Laost otsas2,03 € -

Magnetiline Karp Nillkin Nature TPU Pro Apple iPhone 14 Plus jaoks (Valge)
● Laos (13)7,32 € -

Kaitseklaas Joyroom JR-DH07 Apple iPhone 14 Plus 6.7″ jaoks (5 tk)
● Laos (28)7,32 €