Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

SanDisk 4TB NVMe SSD Black SN850X
912,81 € Algne hind oli: 912,81 €.500,00 €Current price is: 500,00 €.
Tarne
SSD series Black SN850X | POWERED BY SANDISK | 4000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | Component for PC | Write speed 6600 MB/s | Read speed 7300 MB/s | 2400xTBW rating | Weight 7.5 g | Operating temperature (T-T) 0 – 85 °C
| Brand | SANDISK |
|---|---|
| MPN | WDS400T2X0E |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD series | Black SN850X |
| Kirjutamise kiirus | 6600 MB/s |
| Täiendav mudeli nimi | POWERED BY SANDISK |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10/Windows 11/Windows 8.1 |
| Laius | 22 mm |
| Kaal | 7.5 g |
| Kokkuvõte | SanDisk Black WD_BLACK™ SN850X NVMe™ SSD POWERED BY 4 TB. SSD capacity: 4 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 7300 MB/s, Write speed: 6600 MB/s, Component for: PC |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.06 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0003902 |
| Üksuse kasti laius | 0.105 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.13 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.02 |
| TBW reiting | 2400 |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 7300 MB/s |
| Sügavus | 80 mm |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | No |
| Kõrgus | 2.38 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Mudel | WD_BLACK SN850X NVMe SSD POWERED BY SANDISK 4 TB |
| Maksimaalne töötemperatuur | 85 °C |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 1200000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 1100000 IOPS |
| Minimaalne töötemperatuur | 0 °C |
Seotud tooted
-
-13% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 10mm
● Laos (7)3,15 €Algne hind oli: 3,15 €.2,73 €Current price is: 2,73 €. -
-12% 
Axagon SSD adapter NVMe / SATA M.2
● Laos (13)7,50 €Algne hind oli: 7,50 €.6,63 €Current price is: 6,63 €. -

Gembird M.2 SSD adapter PCIe
● Laos (20)4,30 € -

Mini PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (316)456,10 € -

Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD09
● Laos (4)8,47 € -
-11% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ 5.25″
● Laos (7)3,02 €Algne hind oli: 3,02 €.2,68 €Current price is: 2,68 €.