Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Samsung T7 4TB väline SSD
841,41 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (10)
Tootekood: 1405090
Kategooriad: IT, SSD kettad
4000 GB | NVMe Yes | Write speed 2000 MB/s | Read speed 2000 MB/s | USB 3.2 Gen 2×2 | Colour Black | Password protection Yes | Operating temperature (T-T) 0 – 60 °C | Weight 122 g
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | MU-PG4T0B/EU |
| NVMe | Yes |
| Kirjutamise kiirus | 2000 MB/s |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 88 mm |
| Kaal | 122 g |
| Kokkuvõte | Samsung MU-PG4T0B. SSD capacity: 4 TB. USB connector: USB Type-C, USB version: USB 3.2 Gen 2×2. Read speed: 2000 MB/s, Write speed: 2000 MB/s. Password protection. Product colour: Black |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 2×2 |
| USB-pistik | USB Type-C |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.28 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001778 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.125 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.045 |
| Komplekti kuuluv tarkvara | Samsung Magician Software, Samsung Portable SSD Software 1.0 |
| Kategooria kood | SSX |
| Sertifitseerimine | CE, BSMI, KC, VCCI, RCM, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS |
| Toote värv | Black |
| Lugemiskiirus | 2000 MB/s |
| Kaitsefunktsioonid | Drop resistant |
| Sügavus | 14 mm |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Kõrgus | 60 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 60 °C |
| Mudel | MU-PG4T0B/EU |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Yes |
| Paroolikaitse | Yes |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android |
Seotud tooted
-
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €. -
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
● Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €. -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280
● Laos (16)8,95 €Algne hind oli: 8,95 €.7,92 €Current price is: 7,92 €. -
Väljamüüdud 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 6mm
● Laost otsas2,90 €Algne hind oli: 2,90 €.2,57 €Current price is: 2,57 €. -
-7% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ hall
● Laos (8)2,18 €Algne hind oli: 2,18 €.2,03 €Current price is: 2,03 €. -
-21% 
Axagon M.2 NVMe adapter PCEM2-S
● Laos (30)9,07 €Algne hind oli: 9,07 €.7,14 €Current price is: 7,14 €.