Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-36%


Samsung T7 4TB väline SSD sinakas
805,37 € Algne hind oli: 805,37 €.512,73 €Current price is: 512,73 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (1)
Tootekood: 1414814
Kategooriad: IT, SSD kettad
4000 GB | Write speed 1000 MB/s | Read speed 1050 MB/s | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | Colour Grey,Titanium | Operating temperature (T-T) 0 – 60 °C | Weight 72 g
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | MU-PC4T0T/WW |
| Wi-Fi | No |
| Quick start guide | Yes |
| Kirjutamise kiirus | 1000 MB/s |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Laius | 85 mm |
| Kaal | 72 g |
| Garantiiaeg | 3 year(s) |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-pistik | USB Type-C |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.224 |
| Ühik arvutatud maht | 0.001733 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.15 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.04 |
| Komplekti kuuluv tarkvara | Samsung Magician Software |
| Kaablid kaasas | USB Type-C to USB Type-A, USB Type-C to USB Type-C |
| Kategooria kood | SSX |
| Sertifitseerimine | CE, BSMI, KC, VCCI, RCM, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Yes |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus hoiustamisel (H-H) | |
| Toote värv | Grey, Titanium |
| Lugemiskiirus | 1050 MB/s |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaitsefunktsioonid | Drop resistant |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 8 mm |
| Andmeedastuskiirus | 10 Gbit/s |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Kõrgus | 57 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 60 °C |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Yes |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android |
| Mittetöötav vibratsioon | 20 G |
| Mittetöötav šokk | 1500 G |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird M.2 SSD korpus USB3
● Laost otsas7,77 € -

Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD09
● Laos (4)8,47 € -
-12% 
Axagon SSD adapter NVMe / SATA M.2
● Laos (13)7,50 €Algne hind oli: 7,50 €.6,63 €Current price is: 6,63 €. -
Väljamüüdud 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 6mm
● Laost otsas2,90 €Algne hind oli: 2,90 €.2,57 €Current price is: 2,57 €. -

Mini PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (316)456,10 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280
● Laos (16)8,95 €Algne hind oli: 8,95 €.7,92 €Current price is: 7,92 €.