Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Samsung PM9A3 960GB NVMe SSD M.2
628,50 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1341551
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series PM9A3 | 960 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | Component for PC/Laptop | Write speed 1400 MB/s | Read speed 5500 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 2000000 h | Weight 20 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | MZ1L2960HCJR-00A07 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| SSD series | PM9A3 |
| Kirjutamise kiirus | 1400 MB/s |
| Laius | 22 mm |
| Kaal | 20 g |
| Kokkuvõte | Samsung PM9A3. SSD capacity: 960 GB, SSD form factor: M.2, Read speed: 5500 MB/s, Write speed: 1400 MB/s, Component for: PC/Laptop |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.02 |
| Ühik arvutatud maht | 6.6E-07 |
| Üksuse kasti laius | 0.02 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.11 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.0003 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC/Laptop |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Lugemiskiirus | 5500 MB/s |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus | 110 mm |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 960 GB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84717070 |
| Kõrgus | 3.8 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 550000 IOPS |
| Mälu tüüp | MLC |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 2000000 h |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES-XTS |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 60000 IOPS |
| Energiatarve (kirjutamine) | 6.5 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 2.5 W |
| Mittetöötav vibratsioon | 20 G |
| Mittetöötav šokk | 1500 G |
| Energiatarve (loetud) | 7.5 W |
Seotud tooted
-
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €. -

Gembird M.2 SSD adapter PCIe
● Laos (20)4,30 € -
Väljamüüdud 
Gembird M.2 SSD korpus USB3
● Laost otsas7,77 € -
Väljamüüdud 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 6mm
● Laost otsas2,90 €Algne hind oli: 2,90 €.2,57 €Current price is: 2,57 €. -

Mini PC GMKtec G3 PLUS Intel N150 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (2)287,80 € -

Axagon M.2 NVMe adapter
● Laos (13)5,69 €