Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
Samsung Odyssey G9 G93SD 49” OLED mängurimonitor valge
730,00 €
Tarne
49 ” | 5120 x 1440 pixels | Dual QHD | 32:9 | OLED | OLED | 0.03 ms | Curved | Contrast 1000000:1 | Maximum refresh rate 240 Hz | 1xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | LS49DG934SUXEN |
| Screen curvature rating | 1800R |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI | Yes |
| Image size | Y |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 1194.7 mm |
| Laius (alusega) | 1194.7 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 12 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 8.8 kg |
| Kaal (koos alusega) | 12.6 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne allika lüliti+ | Yes |
| USB Type-C allavooluportide arv | |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 18 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1523 |
| Üksuse kasti laius | 0.47 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.35 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.24 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Equalizer, Eye Saver |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Kaldenurga vahemik | -2 – 15° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaablid kaasas | AC, DisplayPort, USB Type-A to USB Type-C |
| Kategooria kood | LC3 |
| Värvigamma | 99% |
| Säilitustemperatuur (T-T) | 10 – 80 °C |
| Mängu funktsioonid | Super Arena Gaming UX |
| Ekraani kuju | Curved |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Silver |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 71 kWh |
| Stendi tüüp | HAS stand |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 180.8 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 365 mm |
| Toiteallika tüüp | External |
| Kuva diagonaal | 124.5 cm (49") |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Sügavus (alust kasutades) | 284.1 mm |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 529.3 mm |
| Toote netokaal | 12.6 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 61 kWh |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ekraani heledus (min) | 200 cd/m² |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 250 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 124 cm |
| Ekraani värvide arv | 1 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 5120 x 1440 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Jalavärv | Black, Silver |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| Mängurežiim | Yes |
| HD tüüp | Dual QHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Mudel | S49DG934SU |
| Mudeli nimi | Odyssey G9 G93SD |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| USB Type-C ülesvooluportide arv | 1 |
| Pakendi sügavus | 474 mm |
| Algne kuvasuhe | 32:9 |
| Off Timer Pluss | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Pakendi laius | 1352 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Paki kaal | 18.1 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 61 W |
| Kvantpunktide värvitehnoloogia | Yes |
| Pilt pildis | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Micro HDMI portide arv | 1 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Huanuo Üksik 13-30″ Monitori Alus HNCM7
● Laost otsas21,54 € -

Arzopa A1T 15,6” Kaasaskantav Monitor – Full HD 1080p
● Laos (54)122,76 € -
Väljamüüdud 
BlitzWolf BW-CML5 Monitorilamp – LED valgus
● Laost otsas23,50 € -

Arzopa Z1FC 16,1” Kaasaskantav Monitor – Lai ekraan
● Laos (145)108,94 € -

Uperfect Ubegin B5 15,6” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 60Hz
● Laos (31)79,27 € -

Arzopa A1 15,6” Kaasaskantav Monitor – Klassikaline Full HD
● Laos (59)89,43 €

