Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
Samsung Odyssey G9 49″ kaardus mängurimonitor must
669,43 €
Tarne
49 ” | 5120 x 1440 pixels | Dual QHD | 32:9 | LED | VA | 1 ms | Curved | Contrast 2500:1 | Maximum refresh rate 240 Hz | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | LS49CG950EUXEN |
| Refresh rate optimizor | Yes |
| Screen curvature rating | 1000R |
| AMD FreeSync | Yes |
| DVI port | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI | Yes |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | No |
| Image size | Y |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| TV Plus | No |
| Virtual AIM point | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Vahelduvvoolu (toide) sisse | Yes |
| Töötab Samsung Bixbyga | No |
| Adaptiivne pilt | Yes |
| Juhtmevaba Dexi tugi | No |
| Juhtmeta laadimine | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1147.6 mm |
| Laius (alusega) | 1147.6 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 12 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 10.6 kg |
| Kaal (koos alusega) | 15.6 kg |
| Ambient valgustuse tüüp | Core Sync |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Aastane energiatarbimine | 66 kWh |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaadatav suurus, vertikaalne | 33.5 cm |
| Vaadatav suurus, horisontaalselt | 119.2 cm |
| Video värvirežiimid | Custom, Entertain, Game, Graphic, Original, Sports, Standard |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne allika lüliti+ | Yes |
| USB ülesvoolu pordi tüüp | USB Type-B |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| USB hub versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ühik Arvutatud kaal | 20.3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1893 |
| Üksuse kasti laius | 0.48 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.16 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.34 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Equalizer |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud KVM-lüliti | No |
| Sisseehitatud mikrofon | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Kaldenurga vahemik | -2 – 11° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabli haldus | Yes |
| Kaablid kaasas | AC, DisplayPort, USB Type-A to USB Type-B |
| Vaade puudutusega | No |
| Pöörlev | Yes |
| Pöördenurga vahemik | -15 – 15° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Sertifitseerimine | Windows 10 |
| Värvigamma | 92% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| Mängu funktsioonid | Super Arena Gaming UX |
| Madal sisendi viivitus | Yes |
| Ekraani kuju | Curved |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 1000, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 2500:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 147 kWh |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 293.8 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 363.5 mm |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 124.5 cm (49") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.3 W |
| Sügavus (alust kasutades) | 420.5 mm |
| Paneeli tüüp | VA |
| Kõrgus (koos alusega) | 568.4 mm |
| Toote netokaal | 15.6 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 45 kWh |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 450 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 124 cm |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 5120 x 1440 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Dünaamilise kontrastsuse suhte turundusnimi | Mega DCR |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Tehase kalibreerimisaruanne | Yes |
| Tehase häälestamine | Y |
| Jalavärv | Black |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| Esipaneeli värv | Black |
| Mängurežiim | No |
| HD tüüp | Dual QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Mudel | S49CG950EU |
| Mudeli nimi | Odyssey G9 |
| Nutikad režiimid | Eco, FPS, RPG, RTS |
| Pakendi kõrgus | 343 mm |
| Pakendi sügavus | 481 mm |
| Energiatarve (max) | 180 W |
| Algne kuvasuhe | 32:9 |
| Reageerimisaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Ülesvoolu portide arv | 1 |
| Turu positsioneerimine | Consumer |
| Pakendi laius | 1265 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Paki kaal | 20.6 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 45 W |
| Toitekaabli pikkus | 1.5 m |
| Pilt pildis | Yes |
| SmartThingsi rakenduse tugi | No |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
Seotud tooted
-

Arzopa M1RC 27” 2K QHD 180Hz Mängurimonitor
● Laos (29)132,52 € -

Uperfect UMax21 21,5” Puutetundlik Kaasaskantav Monitor 120Hz
● Laos (22)267,48 € -
Väljamüüdud 
Huanuo Üksik 13-30″ Monitori Alus HNCM7
● Laost otsas21,54 € -
Väljamüüdud 
Uperfect UPi B7 10,1” Kaasaskantav Monitor 1920×1200 60Hz
● Laost otsas139,02 € -

BlitzWolf BW-CML6 Monitorilamp – LED valgustus
● Laos (2)49,59 € -

Arzopa A1 M 17,3” Kaasaskantav Monitor – Suur ekraan
● Laos (192)122,76 €

