Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Samsung | Soundbar | HW-Q990D/EN | 11.1.4 | Must
587,30 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Audio output channels 11.1.4 channels | Equalizer Yes | Subwoofer included Yes | Subwoofer connectivity Wireless | Colour Black/Graphite | Night mode Yes | Wall mountable Yes | Bluetooth Yes | Wi-Fi Yes
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | HW-Q990D/EN |
| Q-Symphony | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Rear speaker height | 20.1 cm |
| Rear speaker weight | 3.4 kg |
| Laius | 1232 mm |
| Seinakinnituskomplekt | Yes |
| Seinale kinnitatav | Yes |
| Apple AirPlay 2 toetus | Yes |
| Heli dekoodrid | Dolby Digital 5.1, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
| Toetatud helivormingud | AAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV |
| Heli väljundkanalid | 11.1.4 channels |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 28.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.2079 |
| Üksuse kasti laius | 0.27 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.305 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.59 |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Sisseehitatud Chromecast | Yes |
| Kategooria kood | SBR |
| Subwooferi laius | 22 cm |
| Subwooferi kaal | 11.7 kg |
| Subwooferi energiatarve | 26 W |
| Subwoofer kaasas | Yes |
| Subwooferi kõrgus | 41.3 cm |
| Subwooferi sügavus | 41 cm |
| Subwooferi ühenduvus | Wireless |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired & Wireless |
| Toote värv | Black, Graphite |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Spotify ühendus | Yes |
| Sügavus | 1.8 mm |
| Digitaalne heli optiline sisend | 1 |
| Soundbari kaal | 77 kg |
| Soundbari voolutarve | 14 W |
| Ekvalaiseri režiimid | Adaptive, Game Pro, Standard, Surround Sound Expansion |
| Ekvalaiser | Yes |
| HDMI sisend | 2 |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Kõrgus | 69.5 mm |
| Mudel | HW-Q990D |
| Pakendi kõrgus | 595 mm |
| Pakendi sügavus | 277 mm |
| Samsungi tehnoloogiad (AV/TV) | Active Voice Amplifier, Tap Sound |
| Tagumise kõlari sügavus | 14 cm |
| Öörežiim | Yes |
| Pakendi laius | 1309 mm |
| Paki kaal | 28.2 kg |
| Tagumise kõlari laius | 12.9 cm |
| Kõlarite arv | 22 |
| Juhtpult | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| SpaceFit heli funktsioon | Yes |
| HDMI-väljundite arv | 1 |
Seotud tooted
-

Gembird kaasaskantav kõlar SPK-BT-LED-06
● Laos (1)9,34 € -

Blitzwolf BW-VF4 360° projektori alus
● Laos (42)11,79 € -
Väljamüüdud 
Trust kõlarid 10W 16697
● Laost otsas15,20 € -

Gembird kaasaskantav kõlar SPK-BT-LED-08L
● Laos (4)10,06 € -
Väljamüüdud 
Projektor BlitzWolf BW-VP1 Pro 2800 lm, LCD paneel + LED lamp
● Laost otsas78,46 € -
Väljamüüdud 
Mini traadita projektor BYINTEK K16Pro
● Laost otsas179,67 €