Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Samsung 990 Pro 4TB NVMe SSD
798,61 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (100)
Tootekood: 1403551
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 990 PRO | 4000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | 2.0 | Component for PC/Game console | M.2 SSD size 2280 (22 x 80 mm) | Write speed 6900 MB/s | Read speed 7450 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 1500000 h | Weight 9 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | MZ-V9P4T0BW |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0 |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Operating shock | 1500 G |
| SSD series | 990 PRO |
| Kirjutamise kiirus | 6900 MB/s |
| Laius | 80 mm |
| Kaal | 9 g |
| Kokkuvõte | Samsung 990 Pro. SSD capacity: 4 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 7450 MB/s, Write speed: 6900 MB/s, Component for: PC/Game console |
| Ühikud saatekasti kohta | 60 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.112 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0008433 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.145 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.02 |
| TRIM tugi | Yes |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC/Game console |
| Lugemiskiirus | 7450 MB/s |
| Kaitsefunktsioonid | Heat resistant |
| Sügavus | 2.3 mm |
| DevSlp (seadme unerežiimi) tugi | Yes |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Kõrgus | 22 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MZ-V9P4T0BW |
| Energiatarve (max) | 8.6 W |
| Tööpinge | 3.3 V |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 1600000 IOPS |
| Mälu tüüp | V-NAND TLC |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 1500000 h |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 1550000 IOPS |
| Energiatarve (keskmine) | 6.5 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 0.055 W |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
Seotud tooted
-
-11% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ 5.25″
● Laos (7)3,02 €Algne hind oli: 3,02 €.2,68 €Current price is: 2,68 €. -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280
● Laos (16)8,95 €Algne hind oli: 8,95 €.7,92 €Current price is: 7,92 €. -
Väljamüüdud 
Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD12
● Laost otsas8,47 € -
-12% 
Axagon SSD adapter NVMe / SATA M.2
● Laos (13)7,50 €Algne hind oli: 7,50 €.6,63 €Current price is: 6,63 €. -

Axagon M.2 SSD jahuti 2280 3mm
● Laos (20)2,66 € -

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (7)337,40 €