Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Samsung 990 Pro 4TB NVMe SSD jahutusradikaga
827,65 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (100)
Tootekood: 1405944
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 990 PRO with Heatsink | 4000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | 2.0 | Component for PC/Game console | M.2 SSD size 2280 (22 x 80 mm) | Write speed 6900 MB/s | Read speed 7450 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 1500000 h | Weight 28 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | MZ-V9P4T0GW |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0 |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Operating shock | 1500 G |
| SSD series | 990 PRO with Heatsink |
| Kirjutamise kiirus | 6900 MB/s |
| Laius | 25 mm |
| Kaal | 28 g |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Samsung 990 Pro. SSD capacity: 4 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 7450 MB/s, Write speed: 6900 MB/s, Component for: PC/Game console |
| Ühikud saatekasti kohta | 60 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.112 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0008433 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.145 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.025 |
| TRIM tugi | Yes |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC/Game console |
| Lugemiskiirus | 7450 MB/s |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Sügavus | 80.2 mm |
| DevSlp (seadme unerežiimi) tugi | Yes |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Kõrgus | 80.2 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MZ-V9P4T0GW |
| Energiatarve (max) | 8.6 W |
| Tööpinge | 3.3 V |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 1600000 IOPS |
| Mälu tüüp | V-NAND TLC |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 1500000 h |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 1550000 IOPS |
| Energiatarve (keskmine) | 6.5 W |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 0.055 W |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
Seotud tooted
-

BlitzWolf BW-SSD4 magnetiline SSD 256GB
● Laos (5)63,41 € -
-11% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ 5.25″
● Laos (7)3,02 €Algne hind oli: 3,02 €.2,68 €Current price is: 2,68 €. -
-21% 
Axagon M.2 NVMe adapter PCEM2-S
● Laos (30)9,07 €Algne hind oli: 9,07 €.7,14 €Current price is: 7,14 €. -

Mini PC GMKtec G3 PLUS Intel N150 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (2)287,80 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €. -
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
● Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €.