Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Samsung 990 EVO Plus 4TB NVMe SSD
762,30 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (21)
Tootekood: 1427958
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 990 EVO Plus | 4000 GB | M.2 | PCI Express 4.0 | NVMe Yes | 2.0 | Component for PC | M.2 SSD size 2280 (22 x 80 mm) | Write speed 6300 MB/s | Read speed 7250 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 1500000 h | Weight 9 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | MZ-V9S4T0BW |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0 |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Operating shock | 1500 G |
| SSD series | 990 EVO Plus |
| Kirjutamise kiirus | 6300 MB/s |
| Laius | 80.2 mm |
| Kaal | 9 g |
| Kokkuvõte | Samsung MZ-V9S4T0. SSD capacity: 4 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 7250 MB/s, Write speed: 6300 MB/s, Component for: PC |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.09 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0006384 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.145 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.02 |
| TRIM tugi | Yes |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC |
| Lugemiskiirus | 7250 MB/s |
| Sügavus | 2.38 mm |
| DevSlp (seadme unerežiimi) tugi | Yes |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Kõrgus | 80.2 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MZ-V9S4T0BW |
| Tööpinge | 3.3 V |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 1050000 IOPS |
| Mälu tüüp | V-NAND TLC |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 1500000 h |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 1400000 IOPS |
| Energiatarve (kirjutamine) | 4.8 W |
| Energiatarve DevSlp (seadme unerežiim) | 5 mW |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 0.06 W |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
| Energiatarve (loetud) | 5.5 W |
Seotud tooted
-
-12% 
Axagon SSD adapter NVMe / SATA M.2
● Laos (13)7,50 €Algne hind oli: 7,50 €.6,63 €Current price is: 6,63 €. -

Mini PC GMKtec M2 Pro S Intel i7-1185G7 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (113)495,93 € -
-7% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ hall
● Laos (8)2,18 €Algne hind oli: 2,18 €.2,03 €Current price is: 2,03 €. -

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 8GB RAM + 256GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (102)257,72 € -

Mini PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (316)456,10 € -

BlitzWolf BW-SSD4 magnetiline SSD 256GB
● Laos (5)63,41 €