Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Samsung 9100 Pro 4TB PCIe Gen5 NVMe SSD
987,37 €
Tarne
SSD series 9100 PRO | 4000 GB | M.2 | PCI Express 5.0 | NVMe Yes | 2.0 | Component for PC/Game console | M.2 SSD size 2280 (22 x 80 mm) | Write speed 13400 MB/s | Read speed 14800 MB/s | Mean time between failures (MTBF) 1500000 h | Weight 9 g | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | MZ-VAP4T0BW |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0 |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Operating shock | 1500 G |
| SSD series | 9100 PRO |
| Kirjutamise kiirus | 13400 MB/s |
| Laius | 80.2 mm |
| Kaal | 9 g |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Samsung 9100 PRO PCIe® 5.0 NVMe™ M.2 SSD – 4 TB. SSD capacity: 4 TB, SSD form factor: M.2, Read speed: 14800 MB/s, Write speed: 13400 MB/s, Component for: PC/Game console |
| Keskmine energiatarve (loetud) | 9 W |
| Keskmine energiatarve (kirjutamine) | 8.2 W |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.0871 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0006216 |
| Üksuse kasti laius | 0.095 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.145 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.02 |
| TRIM tugi | Yes |
| Kategooria kood | SSU |
| Komponenti jaoks | PC/Game console |
| Lugemiskiirus | 14800 MB/s |
| Pakendi tüüp | Box |
| Sügavus | 2.38 mm |
| DevSlp (seadme unerežiimi) tugi | Yes |
| PCI Expressi liidese andmerajad | x4 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Kõrgus | 80.2 mm |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MZ-VAP4T0BW |
| Tööpinge | 3.3 V |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 2200000 IOPS |
| Mälu tüüp | V-NAND TLC |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 1500000 h |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 2600000 IOPS |
| Energiatarve (kirjutamine) | 8.2 W |
| Energiatarve DevSlp (seadme unerežiim) | 5.7 mW |
| Energiatarve (jõudeolekus) | 0.007 W |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
| Energiatarve (loetud) | 9 W |
Seotud tooted
-
-11% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ 5.25″
● Laos (7)3,02 €Algne hind oli: 3,02 €.2,68 €Current price is: 2,68 €. -

Gembird USB SATA adapter 2.5″ HDD SSD
● Laos (6)6,03 € -

Gembird M.2 SSD adapter PCIe
● Laos (20)4,30 € -
-12% 
Axagon SSD adapter NVMe / SATA M.2
● Laos (13)7,50 €Algne hind oli: 7,50 €.6,63 €Current price is: 6,63 €. -
Väljamüüdud 
Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD12
● Laost otsas8,47 € -
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
● Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €.