Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Samsung 64GB DDR5 RDIMM 5600 serverimälu
1 055,96 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1424161
Kategooriad: IT tarvikud, Operatiivmälu
DDR5 | 64 GB | Registered (buffered) | 5600 MHz | 1.1 V | 288-pin DIMM
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | M321R8GA0PB0-CWM |
| ECC | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.03 |
| Ühik arvutatud maht | 9.4E-05 |
| Puhvermälu tüüp | Registered (buffered) |
| Komponenti jaoks | PC/Server |
| Mälu pinge | 1.1 V |
| Mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 1 x 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Siseminemälu | 64 GB |
| Mälu edetabel | 2 |
| Mälu vormitegur | 288-pin DIMM |
Seotud tooted
-

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.0 – musta värvi
● Laos (167)4,07 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-100-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 3.0 – musta värvi
● Laos (26)6,10 € -
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-C kuni 7xUSB-A 3.0 – hall
● Laost otsas9,76 € -
Väljamüüdud 
Baseus MagPro II Ultra-Thin telefonijahuti (must)
● Laost otsas37,97 € -

Orico USB Hub TWU3-7A-BK-EP-IP
● Laos (69)8,13 €