Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Samsung 4TB väline SSD MU-PD4T0G
805,37 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (50)
Tootekood: 1453073
Kategooriad: IT, SSD kettad
4000 GB | Write speed 1000 MB/s | Read speed 1050 MB/s | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | Housing material Aluminium | Colour Silver | Password protection Yes | Operating temperature (T-T) 0 – 60 °C | Weight 72 g
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | MU-PD4T0G/WW |
| Kirjutamise kiirus | 1000 MB/s |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Laius | 85 mm |
| Kaal | 72 g |
| Garantiiaeg | 3 year(s) |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-pistik | USB Type-C |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.204 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00135 |
| Üksuse kasti laius | 0.105 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.125 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.045 |
| Kategooria kood | SSX |
| Säilitustemperatuur (T-T) | -40 – 85 °C |
| Toote värv | Silver |
| Lugemiskiirus | 1050 MB/s |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Kaitsefunktsioonid | Drop resistant |
| Sügavus | 8 mm |
| Andmeedastuskiirus | 10 Gbit/s |
| SSD mahutavus | 4 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Kõrgus | 57 mm |
| Korpuse materjal | Aluminium |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 60 °C |
| Paroolikaitse | Yes |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
Seotud tooted
-

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (7)337,40 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €. -
-8% 
Axagon PCIe M.2/NVMe adapter koos jahutusega PCEM2-XS
● Laos (16)9,68 €Algne hind oli: 9,68 €.8,92 €Current price is: 8,92 €. -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280
● Laos (16)8,95 €Algne hind oli: 8,95 €.7,92 €Current price is: 7,92 €. -
-21% 
Axagon M.2 NVMe adapter PCEM2-S
● Laos (30)9,07 €Algne hind oli: 9,07 €.7,14 €Current price is: 7,14 €. -

Axagon M.2 SSD jahuti 2280 3mm
● Laos (20)2,66 €