Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
Samsung 49” Kumer 5120×1440 Mängurimonitor Hõbedane
830,00 €
Tarne
49 ” | 5120 x 1440 pixels | Dual QHD | 32:9 | OLED | OLED | 0.03 ms | Curved | Contrast 1000000:1 | Maximum refresh rate 240 Hz | Built-in speaker(s) Yes | 1xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | VESA Yes
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | LS49DG950SUXEN |
| Screen curvature rating | 1800R |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Adaptive Sound Pro | Yes |
| HDMI | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Yes |
| Image size | Y |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| TV Plus | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 230 V |
| Töötab Samsung Bixbyga | Yes |
| Adaptiivne pilt | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1194.7 mm |
| Laius (alusega) | 1194.7 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 12 cm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 9.2 kg |
| Kaal (koos alusega) | 12.9 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaadatav suurus, vertikaalne | 33.9 cm |
| Vaadatav suurus, horisontaalselt | 119.7 cm |
| Virtuaalne assistent | Amazon Alexa & Samsung Bixby |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne allika lüliti+ | Yes |
| USB Type-C allavooluportide arv | |
| Universaalne juhend | Yes |
| Ühik Arvutatud kaal | 19.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1486 |
| Üksuse kasti laius | 0.47 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.345 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.235 |
| Bluetooth versioon | 5.0 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Eye Saver, Game Bar 2.0, Smart Calibration |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaldenurga vahemik | -2 – 15° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaablid kaasas | AC, DisplayPort, USB Type-A to USB Type-C |
| Vaade puudutusega | Yes |
| Kategooria kood | LC3 |
| Värvigamma | 99% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| Säilitustemperatuur (T-T) | 10 – 80 °C |
| RMS nimivõimsus | 10 W |
| Ekraani kuju | Curved |
| Kõrvaklappide väljund | No |
| Toote värv | Silver |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 86 kWh |
| Stendi tüüp | HAS stand |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 180.8 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 365 mm |
| Toiteallika tüüp | External |
| Kuva diagonaal | 124.5 cm (49") |
| Sügavus (alust kasutades) | 236.9 mm |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 529.3 mm |
| Toote netokaal | 12.9 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 70 kWh |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ekraani heledus (min) | 200 cd/m² |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 250 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 124 cm |
| Ekraani värvide arv | 1 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 5120 x 1440 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Jalavärv | Black, Silver |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| Mängukeskus/mängubaar on valitud turgudel hinna sees | Y |
| HD tüüp | Dual QHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Mudel | S49DG950SU |
| Mudeli nimi | S49DG950SU |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| USB Type-C ülesvooluportide arv | 1 |
| Pakendi sügavus | 474 mm |
| Algne kuvasuhe | 32:9 |
| Off Timer Pluss | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| NFT turuplatsid | Nifty Gateway |
| Mitu vaadet | Yes |
| Turu positsioneerimine | Smart |
| Pakendi laius | 1352 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Tizen |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Paki kaal | 18.5 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 70 W |
| Kvantpunktide värvitehnoloogia | Yes |
| Heli peegeldamine | Yes |
| Toitekaabli pikkus | 1.5 m |
| SmartThingsi rakenduse tugi | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
| Micro HDMI portide arv | 1 |
Seotud tooted
-

Uperfect UMax21 21,5” Puutetundlik Kaasaskantav Monitor 120Hz
● Laos (22)267,48 € -

Uperfect USteam E6 Pro 18,5” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 120Hz
● Laos (76)228,46 € -

Arzopa S1 TABLE 15,6” Kaasaskantav Monitor – Õhuke disain
● Laos (1360)79,27 € -

Uperfect Ubegin B5 15,6” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 60Hz
● Laos (31)79,27 € -

Podofo A3503 7” Auto Monitor CarPlay ja Android Auto
● Laos (3)63,41 € -

Arzopa A1 M 17,3” Kaasaskantav Monitor – Suur ekraan
● Laos (192)122,76 €

