Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
Samsung 49″ Dual QHD kumer monitor must
566,74 €
Tarne
49 ” | 5120 x 1440 pixels | Dual QHD | 32:9 | LCD | VA | 1 ms | Curved | Contrast 2500:1 | Maximum refresh rate 144 Hz | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | LS49FG910EUXEN |
| Screen curvature rating | 1000R |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| HDMI | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | No |
| Image size | Y |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Adaptiivne pilt | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 1147.6 mm |
| Laius (alusega) | 1147.6 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 12 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 10.6 kg |
| Kaal (koos alusega) | 15.6 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Garantiiaeg | 2 year(s) |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaadatav suurus, vertikaalne | 33.5 cm |
| Vaadatav suurus, horisontaalselt | 119.2 cm |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne allika lüliti+ | Yes |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| USB hub versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ühik Arvutatud kaal | 20.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.2065 |
| Üksuse kasti laius | 0.475 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.26 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.345 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Equalizer |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud mikrofon | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Kaldenurga vahemik | -2 – 11° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaablid kaasas | DisplayPort, Power |
| Pöörlev | Yes |
| Pöördenurga vahemik | -15 – 15° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Värvigamma | 92% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| Mängu funktsioonid | Super Arena Gaming UX |
| Ekraani kuju | Curved |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 600, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 2500:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 118 kWh |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Stendi tüüp | HAS stand |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 293.8 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 363.5 mm |
| Toiteallika tüüp | Internal |
| Kuva diagonaal | 124.5 cm (49") |
| Sügavus (alust kasutades) | 420.5 mm |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | Not supported |
| Paneeli tüüp | VA |
| Kõrgus (koos alusega) | 568.4 mm |
| Toote netokaal | 15.6 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 45 kWh |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ekraani heledus (min) | 280 cd/m² |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 350 cd/m² |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 5120 x 1440 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Dünaamilise kontrastsuse suhte turundusnimi | Mega DCR |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Tehase kalibreerimisaruanne | Yes |
| Jalavärv | Black |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| HD tüüp | Dual QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| USB Type B ülesvooluportide arv | 1 |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Mudel | S49FG910EU |
| Mudeli nimi | G91F |
| Pakendi kõrgus | 343 mm |
| Pakendi sügavus | 481 mm |
| Energiatarve (max) | 180 W |
| Algne kuvasuhe | 32:9 |
| Reageerimisaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| LED taustavalgus | No |
| Off Timer Pluss | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Ekraanimenüü (OSD) | No |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Pakendi laius | 1265 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Paki kaal | 20.6 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 45 W |
| Toitekaabli pikkus | 1.5 m |
| Pilt pildis | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Uperfect UPi B7 10,1” Kaasaskantav Monitor 1920×1200 60Hz
● Laost otsas139,02 € -

Arzopa S1 TABLE 15,6” Kaasaskantav Monitor – Õhuke disain
● Laos (1360)79,27 € -
Väljamüüdud 
F700 7” Auto Monitor – Kompaktne ekraan
● Laost otsas297,56 € -

Arzopa A1T 15,6” Kaasaskantav Monitor – Full HD 1080p
● Laos (54)122,76 € -

Uperfect UMax21 21,5” Puutetundlik Kaasaskantav Monitor 120Hz
● Laos (22)267,48 € -

Uperfect Ubegin B5 15,6” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 60Hz
● Laos (31)79,27 €

