Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GF
Samsung 40″ WUHD kumer monitor
552,38 €
Tarne
40 ” | 5120 x 2160 pixels | WUHD | 21:9 | LCD | VA | 1 ms | Curved | Contrast 3000:1 | Maximum refresh rate 180 Hz | 2xHDMI ports quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | LS40FG750EUXEN |
| Screen curvature rating | 1000R |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| HDCP | Yes |
| HDMI | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | No |
| Image size | Y |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 928.6 mm |
| Laius (alusega) | 928.6 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 12 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 7.3 kg |
| Kaal (koos alusega) | 11.3 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Garantiiaeg | 2 year(s) |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne allika lüliti+ | Yes |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| USB hub versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 15.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1512 |
| Üksuse kasti laius | 0.52 |
| Üksuse kasti pikkus | 1.02 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.285 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Equalizer |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud mikrofon | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Kaldenurga vahemik | -5 – 20° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaablid kaasas | DisplayPort, Power |
| Pöörlev | Yes |
| Pöördenurga vahemik | -20 – 20° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Mängu funktsioonid | Super Arena Gaming UX |
| Ekraani kuju | Curved |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Black |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR 600, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 3000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 136 kWh |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Stendi tüüp | HAS stand |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 196.1 mm |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 99% |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 422.8 mm |
| Toiteallika tüüp | External |
| Kuva diagonaal | 101.6 cm (40") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.3 W |
| DCI-P3 leviala | 90% |
| Sügavus (alust kasutades) | 303.8 mm |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | Not supported |
| Paneeli tüüp | VA |
| Kõrgus (koos alusega) | 599 mm |
| Toote netokaal | 11.3 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 39 kWh |
| Ekraani heledus (min) | 280 cd/m² |
| Ekraani heledus (tipp) | 350 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 100 cm |
| Ekraani värvide arv | 1.07 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 5120 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| DisplayPorti väljalaskekogus | 1 |
| DisplayPort out versioon | 1.4 |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Tehase kalibreerimisaruanne | Yes |
| Tehase häälestamine | Yes |
| Jalavärv | Black |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| HD tüüp | WUHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| USB Type B ülesvooluportide arv | 1 |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Mudel | S40FG750EU |
| Mudeli nimi | G75F |
| Pakendi kõrgus | 281 mm |
| Pakendi sügavus | 520 mm |
| Algne kuvasuhe | 21:9 |
| LED taustavalgus | No |
| Off Timer Pluss | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 180 Hz |
| Ekraanimenüü (OSD) | No |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Pakendi laius | 1030 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Paki kaal | 15.3 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 39 W |
| Toitekaabli pikkus | 1.5 m |
| Pilt pildis | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
BlitzWolf BW-CML5 Monitorilamp – LED valgus
● Laost otsas23,50 € -
Väljamüüdud 
Huanuo Üksik 13-30″ Monitori Alus HNCM7
● Laost otsas21,54 € -

Uperfect UStation Delta 15,6” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 60Hz
● Laos (19)253,66 € -
Väljamüüdud 
Huanuo HNTS3B Monitori Kinnitus 13–32” – Triple Mount
● Laost otsas82,93 € -

Arzopa S1 TABLE 15,6” Kaasaskantav Monitor – Õhuke disain
● Laos (1360)79,27 € -

Arzopa A1 M 17,3” Kaasaskantav Monitor – Suur ekraan
● Laos (192)122,76 €

