Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
Samsung 34” kumer OLED mängurimonitor
545,35 €
Tarne
34 ” | 3440 x 1440 pixels | 21:9 | OLED | OLED | 0.03 ms | Curved | Contrast 1000000:1 | Maximum refresh rate 175 Hz | Built-in speaker(s) Yes | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | VESA Yes
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | LS34DG850SUXDU |
| Screen curvature rating | 1800R |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC |
| Adaptive Sound Pro | Yes |
| HDMI | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Pivot | Yes |
| Pivot angle | -3 – 3° |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| EPREL Version Number | 2 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Töötab Samsung Bixbyga | Yes |
| Adaptiivne pilt | Yes |
| Laius (ilma aluseta) | 813.6 mm |
| Laius (alusega) | 813.6 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 12 cm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal (ilma aluseta) | 5.5 kg |
| Kaal (koos alusega) | 7.5 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaadatav suurus, vertikaalne | 33.7 cm |
| Vaadatav suurus, horisontaalselt | 80 cm |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne allika lüliti+ | Yes |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| Ühik Arvutatud kaal | 12 |
| Ühik arvutatud maht | 0.08126 |
| Üksuse kasti laius | 0.455 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.94 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.19 |
| Bluetooth versioon | 5.2 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Eye Saver, Glare Free, Smart Calibration |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Kaldenurga vahemik | -2 – 20° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaablid kaasas | AC, DisplayPort, USB |
| Kategooria kood | LC3 |
| Värvigamma | 99% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| Mängu funktsioonid | Game Bar 2.0 |
| RMS nimivõimsus | 10 W |
| Ekraani kuju | Curved |
| Kõrvaklappide väljund | No |
| Toote värv | Silver |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 48 kWh |
| Pakendi tüüp | Box |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Sügavus (ilma aluseta) | 128.1 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 363.5 mm |
| Toiteallika tüüp | External |
| Kuva diagonaal | 86.4 cm (34") |
| Sügavus (alust kasutades) | 192.8 mm |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 522.3 mm |
| Toote netokaal | 7.5 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 42 kWh |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 250 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 86 cm |
| Ekraani värvide arv | 1 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 3440 x 1440 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Tehase kalibreerimisaruanne | Yes |
| Jalavärv | Silver |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| USB Type B ülesvooluportide arv | 1 |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Mudel | S34DG850SU |
| Mudeli nimi | LS34DG850SUXDU |
| Pakendi kõrgus | 185 mm |
| Pakendi sügavus | 456 mm |
| Energiatarve (max) | 180 W |
| Algne kuvasuhe | 21:9 |
| Reageerimisaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Pikslite tihedus | 110 ppi |
| Off Timer Pluss | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 175 Hz |
| Minu sisu | Yes |
| Mitu vaadet | Yes |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Pakendi laius | 948 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Operatsioonisüsteem installitud | Tizen |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Paki kaal | 11.8 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 42 W |
| Kvantpunktide värvitehnoloogia | Yes |
| Heli peegeldamine | Yes |
| Toitekaabli pikkus | 1.5 m |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
Seotud tooted
-

UTOUR C2M Monitor – Kompaktne ja praktiline
● Laos (9)18,29 € -
Väljamüüdud 
BlitzWolf BW-CML5 Monitorilamp – LED valgus
● Laost otsas23,50 € -

Uperfect UGame J5 17,3” 4K Kaasaskantav Monitor 3840×2160
● Laos (13)287,80 € -

Uperfect UStation Delta 15,6” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 60Hz
● Laos (19)253,66 € -
Väljamüüdud 
BlitzWolf BM-ES1 PLUS Monitorivalgusriba – LED
● Laost otsas19,92 € -

Uperfect USteam E6 Pro 18,5” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 120Hz
● Laos (76)228,46 €

