Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
Samsung 27” QHD OLED monitor
500,00 €
Tarne
27 ” | 2560 x 1440 pixels | Quad HD | 16:9 | OLED | OLED | 0.03 ms | Flat | Contrast 1000000:1 | Maximum refresh rate 500 Hz | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | LS27FG602SUXEN |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| HDMI | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | No |
| Pivot | Yes |
| Pivot angle | -92 – 92° |
| Image size | Y |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| EPREL Version Number | 1 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius (ilma aluseta) | 611.7 mm |
| Laius (alusega) | 611.7 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 12 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3.8 kg |
| Kaal (koos alusega) | 6.9 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Garantiiaeg | 2 year(s) |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaadatav suurus, vertikaalne | 33.4 cm |
| Vaadatav suurus, horisontaalselt | 59 cm |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne allika lüliti+ | Yes |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| USB hub versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 9.8 |
| Ühik arvutatud maht | 0.06256 |
| Üksuse kasti laius | 0.46 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.68 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.2 |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Equalizer |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud mikrofon | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Kaldenurga vahemik | -2 – 25° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaablid kaasas | DisplayPort, HDMI, Power, USB |
| Pöörlev | Yes |
| Pöördenurga vahemik | -30 – 30° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Värvigamma | 99% |
| Värvigamma standard | DCI-P3 |
| Mängu funktsioonid | Super Arena Gaming UX |
| Ekraani kuju | Flat |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Silver |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | DisplayHDR True Black 500 |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 48 kWh |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Stendi tüüp | HAS stand |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 49.2 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 353.8 mm |
| Toiteallika tüüp | External |
| Kuva diagonaal | 68.6 cm (27") |
| Sügavus (alust kasutades) | 263.5 mm |
| Digitaalse signaali vormingu süsteem | Not supported |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 554.2 mm |
| Toote netokaal | 6.9 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 41 kWh |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ekraani heledus (min) | 200 cd/m² |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 300 cd/m² |
| Ekraani värvide arv | 1 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1440 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Jalavärv | Silver |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| HD tüüp | Quad HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| USB Type B ülesvooluportide arv | 1 |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Mudel | S27FG602SU |
| Mudeli nimi | G60SF |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 464 mm |
| Energiatarve (max) | 140 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Reageerimisaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| LED taustavalgus | No |
| Off Timer Pluss | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 500 Hz |
| Ekraanimenüü (OSD) | No |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Pakendi laius | 684 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Paki kaal | 9.5 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 41.4 W |
| Kvantpunktide värvitehnoloogia | Yes |
| Toitekaabli pikkus | 1.5 m |
| Pilt pildis | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
BlitzWolf BM-ES1 PLUS Monitorivalgusriba – LED
● Laost otsas19,92 € -
Väljamüüdud 
BlitzWolf BW-CML5 Monitorilamp – LED valgus
● Laost otsas23,50 € -

Uperfect UColor O2 16” 2880×1800 120Hz Kaasaskantav Monitor
● Laos (31)278,05 € -

Arzopa A1 GAMUT 15,6” Kaasaskantav Monitor – Full HD
● Laos (410)89,43 € -

Arzopa S1 TABLE 15,6” Kaasaskantav Monitor – Õhuke disain
● Laos (1360)79,27 € -

Uperfect USteam E6 Pro 18,5” Kaasaskantav Monitor 1920×1080 120Hz
● Laos (76)228,46 €

