Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GG
Samsung 27” OLED mängurimonitor hõbedane
505,00 €
Tarne
27 ” | 2560 x 1440 pixels | Quad HD | 16:9 | OLED | OLED | 0.03 ms | Flat | Contrast 1000000:1 | Maximum refresh rate 360 Hz | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
| Brand | SAMSUNG |
|---|---|
| MPN | LS27DG602SUXEN |
| AMD FreeSync | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Wi-Fi | No |
| Pivot | Yes |
| Pivot angle | -92 – 92° |
| Image size | Y |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| EPREL Version Number | 3 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Laius (ilma aluseta) | 611.7 mm |
| Laius (alusega) | 611.7 mm |
| Reguleeritav kõrgus (maksimaalne) | 12 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3.8 kg |
| Kaal (koos alusega) | 6.9 kg |
| AMD FreeSync tüüp | FreeSync Premium Pro |
| Seinale kinnitatav | Yes |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaadatav suurus, vertikaalne | 33.4 cm |
| Vaadatav suurus, horisontaalselt | 59 cm |
| VESA kinnitus | Yes |
| Automaatne allika lüliti+ | Yes |
| USB Type A allavooluportide arv | |
| USB hub versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ühik Arvutatud kaal | 9.65 |
| Ühik arvutatud maht | 0.06324 |
| Üksuse kasti laius | 0.465 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.68 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.2 |
| Musta eQualizeri funktsioon | Yes |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Black Equalizer |
| Puuteekraan | No |
| Sisseehitatud kaamera | No |
| Sisseehitatud mikrofon | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Kaldenurga vahemik | -2 – 25° |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Yes |
| Kaablid kaasas | DisplayPort, HDMI |
| Pöörlev | Yes |
| Pöördenurga vahemik | -30 – 30° |
| Kategooria kood | LC3 |
| Sertifitseerimine | UL Glare Free |
| Mängu funktsioonid | Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView |
| Ekraani kuju | Flat |
| Kõrvaklappide väljund | Yes |
| Toote värv | Silver |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 1000000:1 |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 44 kWh |
| Töötemperatuuri suhteline õhuniiskus (H-H) | |
| Stendi tüüp | HAS stand |
| Statiiv kaasas | Yes |
| Sügavus (ilma aluseta) | 49.2 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 353.8 mm |
| Toiteallika tüüp | External |
| Kuva diagonaal | 68.6 cm (27") |
| Energiatarve (välja lülitatud) | 0.3 W |
| DCI-P3 leviala | 99% |
| Sügavus (alust kasutades) | 263.5 mm |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Kõrgus (koos alusega) | 554.2 mm |
| Toote netokaal | 6.9 |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 31 kWh |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Ekraani heledus (min) | 200 cd/m² |
| Ekraani heledus (tüüpiline) | 250 cd/m² |
| Ekraani diagonaal (meetriline) | 67 cm |
| Ekraani värvide arv | 1 billion colours |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1440 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | OLED |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Energiatõhususe klass | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Jalavärv | Silver |
| Virvendusvaba tehnoloogia | Yes |
| HD tüüp | Quad HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 10 – 40 °C |
| Mudel | S27DG602SU |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 464 mm |
| Energiatarve (max) | 140 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Reageerimisaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| LED taustavalgus | No |
| Maksimaalne värskendussagedus | 360 Hz |
| Ekraanimenüü (OSD) | No |
| Energiatarve (DPMS) | 0.5 W |
| Turu positsioneerimine | Consumer |
| Pakendi laius | 684 mm |
| Paneeli paigaldusliides | 100 x 100 mm |
| Reageerimisaeg | 0.03 ms |
| Paki kaal | 9.5 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 31 W |
| Kvantpunktide värvitehnoloogia | Yes |
| Toitekaabli pikkus | 1.5 m |
| Pilt pildis | Yes |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.5 W |
Seotud tooted
-

Arzopa Z1RC 16,0” Kaasaskantav Monitor – Õhuke ja kerge
● Laos (458)108,94 € -

Arzopa A1 M 17,3” Kaasaskantav Monitor – Suur ekraan
● Laos (192)122,76 € -
Väljamüüdud 
F700 7” Auto Monitor – Kompaktne ekraan
● Laost otsas297,56 € -

Arzopa Z1FC 16,1” Kaasaskantav Monitor Hõbehall
● Laos (375)118,70 € -
Väljamüüdud 
Huanuo HNTS3B Monitori Kinnitus 13–32” – Triple Mount
● Laost otsas82,93 € -
Väljamüüdud 
Huanuo Üksik 13-30″ Monitori Alus HNCM7
● Laost otsas21,54 €

