Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Rojeco PD5291000m koerte koolituskaelarihm kahe kaelarihmaga
49,59 €
Tarne
Rojeco PD5291000m Koera Koolituskaelus kahe kaelusega
Rojeco PD529 komplekt kaugjuhtimisega pakub ohutut lahendust tõhusaks koera koolitamiseks, sobides erinevate suuruste ja iseloomudega lemmikloomadele. Komplekt sisaldab kahte kaelust, mis toetavad kolme koolitusrežiimi – heli, vibratsioon ja elektrostatiline impulss täpse intensiivsuse reguleerimisega vahemikus 1 kuni 100 taset. See võimaldab valida meetodi, mis kõige paremini sobib teie lemmiklooma vajadustega, tagades mugavuse ja ohutuse õppimise ajal.
Pikk tööaeg ja mugav kasutamine
Kuni 1 000 meetri ulatuses saate vabalt koolitada oma koera nii kodus kui ka jalutuskäikudel. Kaelus töötab kuni 30 päeva ühe laadimisega ja kaugjuhtimispult kuni 60 päeva, elimineerides vajaduse sagedase energia uuendamise järele. Aku täislaadimiseks kulub vaid 2 tundi ning kaugjuhtimispuldi lisavalgustusfunktsioon muudab pimedas koolitamise lihtsamaks.
Veekindel ja mugav kanda
Kaelused on veekindlad (IPX7), mis tähendab, et koerad saavad ohutult joosta vihmas või mängida vees. Pehmed TPU rihmad on reguleeritavad, et sobida lemmikloomadele kaaluga 2 kuni 54 kg (4-120 lbs). Peegeldavad elemendid parandavad nähtavust pimedas, suurendades teie lemmiklooma ohutust.
Komplektis:
- Vastuvõtja x2
- Kaugjuhtimispult
- Reguleeritav rihm x2
- Impulsi tester
- Kasutusjuhend
- USB laadimiskaabel
- Elektroodid
- Silikoontooted
- Kinnitus
Üldine
| Tootja | Rojeco |
|---|---|
| mudel | PD529 |
| Tootja kood | RJTCXGQYTE-06A0606 |
Kaelus
| Kaal | 50 g |
|---|---|
| Mõõtmed | 14.5 x 5 x 2.1 cm |
| Aku maht | 300 mAh |
| Tööaeg | kuni 30 päeva |
| Ooteaeg | kuni 180 päeva |
| Veekindel | IPX3 |
Kaugjuhtimispult
| Kaal | 45 g |
|---|---|
| Mõõtmed | 6 x 3.5 x 2.5 cm |
| Aku maht | 650 mAh |
| Tööaeg | kuni 60 päeva |
Ooteaeg
Seotud tooted
|





