Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Rojeco PD529 1000m koera treeningkaelarihm kahe kaelarihmaga (must)
49,59 €
Tarne
Rojeco PD529 1000m Koera Koolituskaelarihm kahe kaelarihmaga (must)
Rojeco PD529 komplekt kaugjuhtimisega pakub ohutut lahendust tõhusaks koera koolitamiseks, kohandatud erinevatele lemmikloomade suurustele ja iseloomudele. See sisaldab kahte kaelarihma, mis toetavad kolme koolitusrežiimi – heli, vibratsioon ja elektrostatiline impulss täpse intensiivsuse reguleerimisega vahemikus 1 kuni 100 taset. See võimaldab valida meetodi, mis kõige paremini sobib teie lemmiklooma vajadustega, tagades mugavuse ja ohutuse õppimise ajal.
Pikk tööaeg ja mugav kasutamine
Kuni 1000 meetri ulatusega saate vabalt koolitada oma koera nii kodus kui ka jalutuskäikudel. Kaelarihm töötab kuni 30 päeva ühe laadimisega ja kaugjuhtimispult kuni 60 päeva, elimineerides vajaduse sagedase energia uuendamise järele. Aku täislaadimiseks kulub vaid 2 tundi, ja kaugjuhtimispuldi lisavalgustusfunktsioon muudab pimedas koolitamise lihtsamaks.
Veekindel ja mugav kanda
Kaelarihmad on veekindlad (IPX7), mis tähendab, et koerad saavad ohutult joosta vihmas või mängida vees. Pehmed TPU rihmad on reguleeritavad, et sobida lemmikloomadele, kelle kaal on 2 kuni 54 kg (4-120 lbs). Peegeldavad elemendid parandavad nähtavust pimedas, suurendades teie lemmiklooma ohutust.
Komplektis:
- Vastuvõtja x2
- Kaugjuhtimispult
- Reguleeritav rihm x2
- Impulsi tester
- Kasutusjuhend
- USB laadimiskaabel
- Elektroodid
- Silikoontooted
- Kinnitus
| Tootja | Rojeco |
|---|---|
| mudel | PD529 |
| Tootja kood | RJTCXGQYTE-01A0101 |
Vastuvõtja
| Kaal | 50 g |
|---|---|
| Mõõtmed | 14.5 x 5 x 2.1 cm |
| Aku maht | 300 mAh |
| Tööaeg | kuni 30 päeva |
| Ooteaeg | kuni 180 päeva |
| Veekindel | IPX3 |
Kaugjuhtimispult
| Kaal | 45 g |
|---|---|
| Mõõtmed | 6 x 3.5 x 2.5 cm |
| Aku maht | 650 mAh |
| Tööaeg | kuni 60 päeva |





