Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Rockbros LKWD-R1 Nutikas Laser Tagumine Tuli
19,92 €
Tarne
Rockbros LKWD-R1 Nutikas Laser Tagumine Tuli
Rockbros LKWD-R1 jalgratta tagatuli on varustatud kolmekordse signalisatsioonisüsteemiga – pidurituli, suunatuled ja 2 paralleelset laserjoont. Nende kiiritatud punane laserkiir, mille ulatus on kuni 5 meetrit, tähistab ohutut sõiduala, suurendades jalgratturi nähtavust pimedas ja keerulistes teeoludes. Tuli kasutab dünaamilist suunatud signalisatsioonisüsteemi, mis naaseb automaatselt sirge ees oleva režiimi juurde pärast ühe minuti möödumist, kui seda vajutada. IPX4 veekindlus tagab usaldusväärsuse.
Mugav juhtimine ja valguse nurga reguleerimine
Tuld juhitakse juhtrauale paigaldatud traadita puldiga. Iga nupp vastutab erineva funktsiooni eest – laser, tagatuli ja vasak ja parem suunatuli. Tänu reguleeritavale käepidemele saate reguleerida valguse nurka nii, et laserjooned oleksid selgelt nähtavad ja näitaksid õiget rada. Seade töötab 2000 mAh laaditava aku abil, mis täislaetuna (USB-pordi kaudu) tagab umbes 5 tundi tööaega. Puldi toide on CR2032 patarei.
Lihtne paigaldamine kahel viisil
Kaks täielikku paigaldussüsteemi on kaasas – sadulatuubi ja sadula alla. Sadulatuubi paigaldamise korral peate lihtsalt liimima vahtu, kinnitama hoidiku kruvidega ja libistama tule juhikusse. Teine võimalus on paigaldamine sadula alla – samuti kruvidega – tagades stabiilse hoidmise isegi ebatasasel maastikul.
Kaasas:
- Nutikas jalgratta tagatuli
- Pult
- USB laadimiskaabel
- Paigaldusklamber sadulatuubile (koos vahtmaterjaliga)
- Paigaldusklamber sadula alla
- Paigalduskruvide komplekt
- Kummist hoidik puldile
- Kiire algusjuhend
| Tootja | Rockbros |
|---|---|
| mudel | LKWD-R1 |
| Värv | must |
| Heledus | kuni 80 luumenit |
| Aku mahtuvus | 2000 mAh (laetav USB kaudu, DC 5V / 800 mA) |
| Tööaeg pärast täislaadimist | umbes 5 tundi |
| Veekindluse klass | IPX4 |
| Töötamise temperatuur | alates -20°C kuni +60°C |
| Valguse värv | peamine tuli: punane; suunatuled: kollane; laser: punane |
| Laservalguse ulatus | umbes 5 m |
| Tule mõõtmed | umbes 11 x 4 x 2.7 cm |
| Puldi mõõtmed | umbes
Seotud tooted
|





