Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Roborock Saros 10 robottolmuimeja valge
818,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1430577
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
Colour White | Round | Smartphone/tablet remote support Yes | Wet mopping Yes | Dust capacity (vacuum cleaner) 0.27 L | Water tank capacity 0.07 L | Automatic base station return Yes | Noise level 64 dB | Battery Lithium-Ion (Li-Ion) | Runtime 220 min | Height 79.8 mm | Suction power 22000 Pa
| Brand | ROBOROCK |
|---|---|
| MPN | S1002-00 |
| Remotely operated | Yes |
| Shape | Round |
| Runtime | 220 min |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Töötab Google Assistantiga | Yes |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Laius | 350 mm |
| Märg moppimine | Yes |
| Veepaagi maht | 0.07 L |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Tolmuimeja programmid | Carpet |
| Automaatne marsruutimine | Yes |
| Tugijaama mõõtmed (L × S × K) | |
| Tugijaam | Yes |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Aku tööiga | 240 m² |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 20.4 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1187 |
| Üksuse kasti laius | 0.485 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.55 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.445 |
| Kogukaal | 16.4 kg |
| Harja tüüp | Roller brush & Side brush |
| Läve ronimine (max) | 4 cm |
| Kategooria kood | VCR |
| Laadimisaeg | 2.5 h |
| Puhastuslapp | Yes |
| Imemisvõimsus | 22000 Pa |
| Toote värv | White |
| Sügavus | 353 mm |
| Tolmumahuti tüüp | Combi |
| Tolmuimeja mahutavus | 0.27 L |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Kõrgus | 79.8 mm |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudel | S1002-00 |
| Mudeli nimi | SAROS 10 |
| Pakendi kõrgus | 442 mm |
| Pakendi sügavus | 485 mm |
| Pakendi laius | 546 mm |
| Müratase | 64 dB |
| Paki kaal | 20.5 kg |
| Energiatarve (tüüpiline) | 65 W |
| Navigeerimise tüüp | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
Seotud tooted
-

Pehme rullharja Dreame R10 pro / R20 tolmuimejale
● Laos (117)4,07 € -

Tolmu kogumise filter tolmuimejale Dreame F9 (2 tk.)
● Laos (33)2,85 € -

Deerma DX700 püsti tolmuimeja (hõbe)
● Laos (6014)21,54 € -

Pehme harja Dreame V10 Pro jaoks
● Laos (53)1,38 € -
Väljamüüdud 
Puhastustarvikute komplekt tolmuimejale Viomi V3 Max
● Laost otsas9,35 € -

Dreame L10 tolmuimeja tarvikute komplekt D9 Pro/D9 Max/L10 Pro white.
● Laos (784)6,10 €