Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Roborock Qrevo Curv 2 Flow robottolmuimeja
818,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (30)
Tootekood: 1448195
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
Colour White | Round | Wet mopping Yes | Dust capacity (vacuum cleaner) 0.325 L | Automatic base station return Yes | Base station functions Charging | Stairs detection Yes | Obstacle detection Yes | Voice control Yes | Noise level 65 dB | Battery Lithium-Ion (Li-Ion) | Runtime 240 min | Height 119 mm | Suction power 20000 Pa
| Brand | ROBOROCK |
|---|---|
| MPN | QC2F02-00 |
| Remotely operated | Yes |
| Shape | Round |
| Wi-Fi | Yes |
| Runtime | 240 min |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 120 V |
| Töötab Amazon Alexaga | Yes |
| Märg moppimine | Yes |
| Kaal | 4.6 kg |
| Häälejuhtimine | Yes |
| Rakenduste funktsioonid | Quick mapping |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Tolmuimeja programmid | Auto |
| Tugijaama funktsioonid | Charging |
| Tugijaama mõõtmed (L × S × K) | |
| Tugijaam | Yes |
| Tugijaama kaal | 9.6 kg |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 12 |
| Ühik Arvutatud kaal | 19.1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1571 |
| Üksuse kasti laius | 0.52 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.57 |
| Aku pinge | 14.4 V |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.53 |
| Harja tüüp | Roller brush & Side brush |
| Kategooria kood | VCR |
| Pilve hallatav | Yes |
| Imemisvõimsus | 20000 Pa |
| Toote värv | White |
| Pakendi tüüp | Box |
| Treppide tuvastamine | Yes |
| Takistuste tuvastamine | Yes |
| Tolmumahuti tüüp | Dust bag |
| Diameeter | 35.3 cm |
| HEPA filtreerimissüsteem | Yes |
| Tolmuimeja mahutavus | 0.325 L |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Toetatud põrandapinnad | Hard floor, Carpet |
| Juuste lahtiharutamise tehnoloogia | Yes |
| Kõrgus | 119 mm |
| Mudeli nimi | Qrevo Curv 2 Flow |
| Pakendi kõrgus | 522 mm |
| Pakendi sügavus | 507 mm |
| Rataste arv | 3 wheel(s) |
| Tõstetav mopp | Yes |
| Pakendi laius | 569 mm |
| Müratase | 65 dB |
| Paki kaal | 17.9 kg |
| Isetühjenev tolmukonteiner | Yes |
| Navigeerimise tüüp | LIDAR |
Seotud tooted
-

Pehme harja Dreame P10 jaoks
● Laos (25)3,46 € -

Tolmuimeja Deerma DX900
● Laos (1854)15,85 € -
Väljamüüdud 
Puhastustarvikute komplekt tolmuimejale Viomi V3 Max
● Laost otsas9,35 € -

Pesuvaba mopipadi tolmuimejale Dreame F9 / D9 / D9 Pro / D9 Max / L10 Pro (2 tk.)
● Laos (181)4,07 € -

Pehme rullharja Dreame P10 Pro jaoks
● Laos (29)2,85 € -

Filter Dreame H11 Max/H11/H12/H12 Core/H11 Core jaoks
● Laos (165)3,66 €