Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Roborock Q Revo Edge robottolmuimeja valge
648,22 €
Tarne
CRS354-48P-4S+2Q+RM | Type Managed | Switch layer L3 | 48xBasic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | Basic switching RJ-45 Ethernet ports type Gigabit Ethernet (10/100/1000) | 4xSFP+ module slots quantity | 2xQSFP+ module slots quantity | Console port RJ-45 | Yes | Rack mounting Yes | Form factor 1U | Power supply included Yes | Power consumption (typical) 85 W | Power over Ethernet (PoE) Yes | 48xPower over Ethernet (PoE) ports quantity | Power over Ethernet (PoE) power per port 30 W | Width 443 mm | Depth 382 mm | Height 44 mm
| Brand | MIKROTIK |
|---|---|
| MPN | CRS354-48P-4S+2Q+RM |
| SFP+ module slots quantity | 4 |
| Power supply included | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| 10G tugi | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius | 443 mm |
| Põhiliste RJ-45 Etherneti portide arv | 48, Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ühikud saatekasti kohta | 2 |
| Ühik Arvutatud kaal | 8 |
| Ühik arvutatud maht | 0.03773 |
| Üksuse kasti laius | 0.49 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.53 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.13 |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kategooria kood | SWI |
| Lüliti tüüp | Managed |
| Vaheta kihti | L3 |
| Sertifitseerimine | CE/RED, EAC, RoHS |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Sügavus | 382 mm |
| Etherneti kaudu toite (PoE) pinge | 53 V |
| Rack kinnitus | Yes |
| Kiire Etherneti (vask) portide arv | 1 |
| Flash mälu | 32 MB |
| Vormitegur | 1U |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 48 |
| Kõrgus | 44 mm |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Töötemperatuur (T-T) | -20 – 60 °C |
| Etherneti kaudu toide (PoE) pordi kohta | 30 W |
| Mudeli nimi | CRS354-48P-4S+2Q+RM |
| Energiatarve (max) | 800 W |
| Mälu tüüp | Flash |
| Protsessori mudel | Qualcomm Atheros QCA9531 |
| Kruvid kaasas | Yes |
| Energiatarve (tüüpiline) | 85 W |
| Rack mount komplekt | Yes |
| Siseminemälu | 128 MB |
| QSFP+ mooduli pesade arv | 2 |
| Etherneti kaudu toidetavate (PoE) portide arv | 48 |
Seotud tooted
-

Harjakate Dreame F9/D9 tolmuimejale
● Laos (17)3,25 € -
Väljamüüdud 
Tolmuimeja Deerma DX118C
● Laost otsas23,58 € -
Väljamüüdud 
Tolmuimeja Deerma DX600 (must)
● Laost otsas19,51 € -

Peaharja Dreame W10/W10 Pro jaoks
● Laos (39)1,63 € -

Filter Dreame H11 Max/H11/H12/H12 Core/H11 Core jaoks
● Laos (165)3,66 € -
Väljamüüdud 
Peamine harjakate Dreame D9 Pro/D9 Max/L10 Pro/Plus tolmuimejale.
● Laost otsas4,07 €