Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Roborock Q Revo Edge Pro robot tolmuimeja valge
899,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (100)
Tootekood: 1451035
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
Colour White | Round | Smartphone/tablet remote support Yes | Wet mopping Yes | Obstacle detection Yes | Noise level 63 dB | Battery Lithium-Ion (Li-Ion) | Runtime 190 min | Height 79.8 mm | Suction power 25000 Pa
| Brand | ROBOROCK |
|---|---|
| MPN | QE2P02-00 |
| Shape | Round |
| Wi-Fi | Yes |
| Runtime | 190 min |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 220 – 240 V |
| Laius | 350 mm |
| Märg moppimine | Yes |
| Tugijaama mõõtmed (L × S × K) | |
| Tugijaam | Yes |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 18 |
| Ühik Arvutatud kaal | 21.1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1108 |
| Üksuse kasti laius | 0.46 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.56 |
| Aku pinge | 14.4 V |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.43 |
| Harja tüüp | Roller brush & Side brush |
| Läve ronimine (max) | 4 cm |
| Kategooria kood | VCR |
| Laadimisaeg | 4 h |
| Puhastuslapp | Yes |
| Imemisvõimsus | 25000 Pa |
| Toote värv | White |
| Pakendi tüüp | Box |
| Sügavus | 352 mm |
| Takistuste tuvastamine | Yes |
| Tolmumahuti tüüp | Bagless |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Servatuvastus | Yes |
| Kõrgus | 79.8 mm |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudeli nimi | Qrevo Edge 2 Pro |
| Rataste arv | 3 wheel(s) |
| Müratase | 63 dB |
| Integreeritud andurid | Camera, Laser |
| Navigeerimise tüüp | LiDAR, Laser Distance Sensor (LDS) |
Seotud tooted
-

Harjakate Dreame F9/D9 tolmuimejale
● Laos (17)3,25 € -
Väljamüüdud 
Tolmuimeja Deerma DX888
● Laost otsas29,67 € -
Väljamüüdud 
Peaharja Dreame Z10 Pro jaoks
● Laost otsas2,03 € -

Pehme harja Dreame P10 jaoks
● Laos (25)3,46 € -

Tolmuimeja Deerma DX115C
● Laos (2089)25,61 € -

Deerma DX700 püsti tolmuimeja (hõbe)
● Laos (6014)21,54 €