Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Roborock Q Revo Edge 5V1 robottolmuimeja valge
572,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (50)
Tootekood: 1432218
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
Colour White | Round | Smartphone/tablet remote support Yes | Wet mopping Yes | Dust capacity (vacuum cleaner) 0.325 L | Water tank capacity 0.072 L | Programming function Yes | Automatic base station return Yes | Obstacle detection Yes | Noise level 60.4 dB | Battery Lithium-Ion (Li-Ion) | Runtime 190 min | Height 97.9 mm | Suction power 18500 Pa
| Brand | ROBOROCK |
|---|---|
| MPN | QRES02-00 |
| Shape | Round |
| Programming function | Yes |
| Runtime | 190 min |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Laius | 352 mm |
| Märg moppimine | Yes |
| Kaal | 3.9 kg |
| Veepaagi maht | 0.072 L |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Tugijaama mõõtmed (L × S × K) | |
| Tugijaam | Yes |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Aku tööiga | 214 m² |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 17.6 |
| Ühik arvutatud maht | 0.09916 |
| Üksuse kasti laius | 0.39 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.565 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.45 |
| Harja tüüp | Roller brush & Side brush |
| Kategooria kood | VCR |
| Laadimisaeg | 4 h |
| Puhastuslapp | Yes |
| Imemisvõimsus | 18500 Pa |
| Toote värv | White |
| Pakendi tüüp | Box |
| Sügavus | 352 mm |
| Takistuste tuvastamine | Yes |
| Tolmumahuti tüüp | Dust bag |
| Tolmukogus (alus) | 2.7 L |
| Tolmuimeja mahutavus | 0.325 L |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Servatuvastus | Yes |
| Kõrgus | 97.9 mm |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudel | QRES02-00 |
| Mudeli nimi | Qrevo Edge 5V1 |
| Pakendi kõrgus | 442 mm |
| Pakendi sügavus | 389 mm |
| Pakendi laius | 560 mm |
| Müratase | 60.4 dB |
| Paki kaal | 15 kg |
| Integreeritud andurid | Camera, Laser |
| Energiatarve (tüüpiline) | 66 W |
| Navigeerimise tüüp | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Tolmuimeja Deerma DX118C
● Laost otsas23,58 € -

Dreame L10 tolmuimeja tarvikute komplekt D9 Pro/D9 Max/L10 Pro white.
● Laos (784)6,10 € -

Filter Dreame H11 Max/H11/H12/H12 Core/H11 Core jaoks
● Laos (165)3,66 € -

Tolmu kogumise filter tolmuimejale Dreame F9 (2 tk.)
● Laos (33)2,85 € -

Peaharja Dreame W10/W10 Pro jaoks
● Laos (39)1,63 € -

Pehme rullharja Dreame R10 pro / R20 tolmuimejale
● Laos (117)4,07 €