Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Roborock Q Revo Curv robottolmuimeja valge
695,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (50)
Tootekood: 1426400
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
Colour White | Round | Smartphone/tablet remote support Yes | Wet mopping Yes | Dust capacity (vacuum cleaner) 0.325 L | Water tank capacity 0.08 L | Automatic base station return Yes | Base station functions Charging | Noise level 61.5 dB | Battery Lithium-Ion (Li-Ion) | Runtime 240 min | Height 103 mm
| Brand | ROBOROCK |
|---|---|
| MPN | QRC02-00 |
| Shape | Round |
| Runtime | 240 min |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Laius | 352 mm |
| Märg moppimine | Yes |
| Õhu filtreerimise etappide kogus | 11 |
| Kaal | 12.8 kg |
| Veepaagi maht | 0.08 L |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Tolmuimeja programmid | Carpet |
| Tolmuimeja | 18.5 kPa |
| Automaatne marsruutimine | Yes |
| Tugijaama funktsioonid | Charging |
| Tugijaama mõõtmed (L × S × K) | |
| Tugijaam | Yes |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Aku tööiga | 400 m² |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 21.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1433 |
| Üksuse kasti laius | 0.553 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.505 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.513 |
| Harja tüüp | Roller brush |
| Kategooria kood | VCR |
| Laadimisaeg | 4 h |
| Puhastuslapp | Yes |
| Toote värv | White |
| Sügavus | 347 mm |
| Tolmumahuti tüüp | Combi |
| Tolmukogus (alus) | 2.5 L |
| Tolmuimeja mahutavus | 0.325 L |
| Servatuvastus | Yes |
| Kõrgus | 103 mm |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudel | QRC02-00 |
| Mudeli nimi | Qrevo Curv |
| Pakendi kõrgus | 534 mm |
| Pakendi sügavus | 552 mm |
| Pakendi laius | 507 mm |
| Müratase | 61.5 dB |
| Paki kaal | 17.3 kg |
| Integreeritud andurid | Camera, Laser |
| Energiatarve (tüüpiline) | 66 W |
| Navigeerimise tüüp | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
Seotud tooted
-

Tolmuimeja Deerma DX700s (hall)
● Laos (1590)33,74 € -

Pesuvaba mopipadi tolmuimejale Dreame F9 / D9 / D9 Pro / D9 Max / L10 Pro (2 tk.)
● Laos (181)4,07 € -
Väljamüüdud 
Peaharja Dreame Z10 Pro jaoks
● Laost otsas2,03 € -

Pehme rullharja Dreame P10 Pro jaoks
● Laos (29)2,85 € -

Tolmuimeja tolmukastifilter Dreame D9, D9 Pro, D9 Max, D9 Max, L10 Pro, D10s, D10s pro (2tk.)
● Laos (363)3,25 € -

Harjakate Dreame F9/D9 tolmuimejale
● Laos (17)3,25 €