Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Roborock Q Revo C Pro robottolmuimeja valge
572,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (16)
Tootekood: 1446753
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
Colour White | Round | Smartphone/tablet remote support Yes | Wet mopping Yes | Dust capacity (vacuum cleaner) 0.325 L | Automatic base station return Yes | Base station functions Charging,Purification | Obstacle crossing up to 20 mm | Obstacle detection Yes | Noise level 64 dB | Battery Lithium-Ion (Li-Ion) | Runtime 180 min | Height 96.5 mm | Suction power 18500 Pa
| Brand | ROBOROCK |
|---|---|
| MPN | QRRCP02-00 |
| Remotely operated | Yes |
| Shape | Round |
| Runtime | 180 min |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Laius | 353 mm |
| Märg moppimine | Yes |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Tugijaama funktsioonid | Charging, Purification |
| Tugijaama mõõtmed (L × S × K) | |
| Tugijaam | Yes |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Aku tööiga | 260 m² |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 18 |
| Ühik Arvutatud kaal | 17 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0961 |
| Üksuse kasti laius | 0.39 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.56 |
| Aku pinge | 14.4 V |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.44 |
| Kogukaal | 11.7 kg |
| Kategooria kood | VCR |
| Sertifitseerimine | CE |
| Laadimisaeg | 4 h |
| Puhta vee paagi maht (alus) | 4 L |
| Puhta vee paagi maht (tolmuimeja) | 0.08 L |
| Imemisvõimsus | 18500 Pa |
| Toote värv | White |
| Pakendi tüüp | Box |
| Sügavus | 350 mm |
| Takistuste tuvastamine | Yes |
| Tolmumahuti tüüp | Combi |
| Musta vee paagi maht (alus) | 3.5 L |
| Tolmukogus (alus) | 2.5 L |
| Tolmukogus (kokku) | 0.33 L |
| Tolmuimeja mahutavus | 0.325 L |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Juuste lahtiharutamise tehnoloogia | Yes |
| Kõrgus | 96.5 mm |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudeli nimi | Qrevo C Pro |
| Pakendi kõrgus | 519 mm |
| Pakendi sügavus | 340 mm |
| Takistuste ületamine kuni | 2 cm |
| Tõstetav mopp | Yes |
| Mootori jõudlus | 60 W |
| Pakendi laius | 487 mm |
| Müratase | 64 dB |
| Paki kaal | 16.5 kg |
| Isetühjenev tolmukonteiner | Yes |
| Navigeerimise tüüp | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
Seotud tooted
-

Harjakate Dreame F9/D9 tolmuimejale
● Laos (17)3,25 € -

Deerma TJ200 tolmuimeja
● Laos (46)51,22 € -

Tolmuimeja Deerma DX115C
● Laos (2089)25,61 € -

Deerma DX700 püsti tolmuimeja (hõbe)
● Laos (6014)21,54 € -

Pehme harja Dreame P10 jaoks
● Laos (25)3,46 € -

Dreame L10 tolmuimeja tarvikute komplekt D9 Pro/D9 Max/L10 Pro white.
● Laos (784)6,10 €