Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Roborock Q Revo 5AE robottolmuimeja valge
491,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (23)
Tootekood: 1434252
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
Colour White | Round | Smartphone/tablet remote support Yes | Wet mopping Yes | Dust capacity (vacuum cleaner) 0.33 L | Water tank capacity 0.08 L | Automatic base station return Yes | Obstacle crossing up to 20 mm | Noise level 63 dB | Battery Lithium-Ion (Li-Ion) | Runtime 180 min | Height 96.5 mm | Suction power 7000 Pa
| Brand | ROBOROCK |
|---|---|
| MPN | QRSP02-00 |
| Remotely operated | Yes |
| Shape | Round |
| Wi-Fi | Yes |
| Runtime | 180 min |
| Laius | 350 mm |
| Märg moppimine | Yes |
| Kaal | 11.7 KG |
| Veepaagi maht | 0.08 L |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Aku tööiga | 300 m² |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 17 |
| Ühik arvutatud maht | 0.09559 |
| Üksuse kasti laius | 0.39 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.57 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.43 |
| Kategooria kood | VCR |
| Laadimisaeg | 4 h |
| Imemisvõimsus | 7000 Pa |
| Toote värv | White |
| Sügavus | 353 mm |
| Tolmumahuti tüüp | Dust bag |
| Tolmukogus (alus) | 2.7 L |
| Tolmuimeja mahutavus | 0.33 L |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Tõhusus | 99.5% |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Kõrgus | 96.5 mm |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudel | QRSP02-00 |
| Mudeli nimi | Qrevo 5AE |
| Pakendi kõrgus | 433 mm |
| Pakendi sügavus | 389 mm |
| Takistuste ületamine kuni | 2 cm |
| Pakendi laius | 561 mm |
| Müratase | 63 dB |
| Paki kaal | 16.5 kg |
| Integreeritud andurid | Ultrasonic sensor |
| Energiatarve (tüüpiline) | 60 W |
| Navigeerimise tüüp | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Puhastustarvikute komplekt tolmuimejale Viomi V3 Max
● Laost otsas9,35 € -

Pehme harja Dreame V10 Pro jaoks
● Laos (53)1,38 € -
Väljamüüdud 
Tolmuimeja filter Deerma DX700 / DX700s
● Laost otsas4,07 € -
Väljamüüdud 
Tolmukott Dreame Z10 jaoks (5 tk.)
● Laost otsas5,69 € -
Väljamüüdud 
Peaharja Dreame Z10 Pro jaoks
● Laost otsas2,03 € -

Tolmu kogumise filter tolmuimejale Dreame F9 (2 tk.)
● Laos (33)2,85 €