Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Roborock Q Revo 5AE robottolmuimeja must
491,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (21)
Tootekood: 1434248
Kategooriad: Robottolmuimejad, Tolmuimejad
Colour Black | Round | Smartphone/tablet remote support Yes | Wet mopping Yes | Automatic base station return Yes | Base station functions Charging,Purification | Obstacle crossing up to 100 mm | Noise level 45 dB | Battery Lithium-Ion (Li-Ion) | Height 96.5 mm | Suction power 12000 Pa
| Brand | ROBOROCK |
|---|---|
| MPN | QRSP52-00 |
| Shape | Round |
| Manual | Yes |
| Laius | 353 mm |
| Märg moppimine | Yes |
| Kaal | 3.57 kg |
| Automaatne tugijaama tagasipöördumine | Yes |
| Automaatne mopi kuivatamine | Yes |
| Tugijaama funktsioonid | Charging, Purification |
| Tugijaama mõõtmed (L × S × K) | |
| Tugijaam | Yes |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 17 |
| Ühik arvutatud maht | 0.095589 |
| Üksuse kasti laius | 0.39 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.57 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.43 |
| Harja tüüp | Roller brush & Side brush |
| Kategooria kood | VCR |
| Imemisvõimsus | 12000 Pa |
| Toote värv | Black |
| Pakendi tüüp | Box |
| Sügavus | 350 mm |
| Tolmumahuti tüüp | Bagless |
| Tolmukonteineri tüüp (alus) | Dust bag |
| Kõrgus | 96.5 mm |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mudel | QRSP02-00 |
| Mudeli nimi | Qrevo 5AE |
| Pakendi kõrgus | 439 mm |
| Pakendi sügavus | 421 mm |
| Takistuste ületamine kuni | 10 cm |
| Mop kaasas | Yes |
| Pakendi laius | 597 mm |
| Müratase | 45 dB |
| Paki kaal | 15.2 kg |
| Navigeerimise tüüp | LIDAR |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Tolmuimeja Deerma DX600 (must)
● Laost otsas19,51 € -

Robotite tolmuimeja Dreame Bot L10 Pro (valge)
● Laos (164)162,60 € -

Tolmu kogumise filter tolmuimejale Dreame F9 (2 tk.)
● Laos (33)2,85 € -

Harjakate Dreame F9/D9 tolmuimejale
● Laos (17)3,25 € -
Väljamüüdud 
Puhastustarvikute komplekt tolmuimejale Viomi V3 Max
● Laost otsas9,35 € -

Deerma DX700 püsti tolmuimeja (hõbe)
● Laos (6014)21,54 €